Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Pro úspěšné seznámení online dodržujte tyto zásady

Přemýšlíte nad tím, že byste dali šanci online seznamování? Není se rozhodně za co stydět – v dnešní době je to již zcela normální a mnoho párů našlo svou drahou polovičku právě na internetu. I takové seznamování má však svá pravidla a pokud v něm chcete uspět a neplýtvat jen svým drahocenným časem, je dobré držet se několik zásad.

Promyšlený a správně vyplněný profil

Zatímco v reálném životě o vás hodně napoví váš vzhled, chování či vyjadřování, při seznámení online se váš protějšek musí při prvotním kontaktu spolehnout pouze na to, co mu nabízí váš osobní profil. Vyplatí se tedy myslet na to, abyste si profil nastavili správně a sdělili informací dost, ale zase ne příliš. Některé internetové seznamky nabízí při registraci osobnostní test, díky kterému vám pak systém bude schopen nabízet kandidáty odpovídající vaší povaze a zálibám. Neberte tento test na lehkou váhu a vyplňte jej pravdivě a úplně. Jen tak bude moci chytrý algoritmus pracovat ve váš prospěch.

Dále ve svém profilu vyplňte vše, co pokládáte za nutné. Neříkejte příliš, vždyť jde i o vaši bezpečnost. Zkuste popsat, jak trávíte svůj volný čas – a nevylepšujte se. Pokud trávíte běžně hodiny a hodiny tím, že hledáte slevy na oblečení, nebojte se to přiznat. Stejně by na to váš protějšek dřív nebo později přišel. A pokud nečtete románové klasiky, klidně napište, že raději koukáte na seriály.

Profilová fotka

Na internetu hraje velkou roli právě vzhled. Taková je bohužel realita. Neznamená to ale, že šanci mají jen modelové. Naopak, řada lidí se bojí takové profily vůbec kontaktovat, protože nevěří, že by mohli uspět. Na profilové fotce si tedy dejte záležet, ale zapomeňte na všelijaké filtry, které vás zeštíhlí nebo vám upraví obličej. Vyberte opravdu lichotivou fotku, kde se usmíváte, je vám dobře vidět do obličeje a máte i hezké oblečení. Zaujmou i fotky, které odkazují na některý z vašich koníčků, ale pokud zrovna takovou nemáte, klidně vyberte tu, kde vám to prostě jen sluší. Máte upravené vlasy, moderní svetr, přívětivý výraz ve tváři. To, že vaše pleť není dokonalá a že musíte nosit brýle, není přeci žádná tragédie.

Jak začít komunikaci?

Na internetu neplatí stejná pravidla jako v reálném životě. Rozhodně tedy nebuďte překvapení, když vás jako první osloví žena, je to zcela běžné. Být aktivní se vyplácí. Snažte se první zprávu důkladně promyslet, protože to je vaše jediná šance na dobrý první dojem. Nečekejte také, že každý uživatel vám odpoví. Některým se prostě váš profil nebude zamlouvat, jiní budou mít zrovna napilno v komunikace s někým dalším, nebo je třeba takový profil již neaktivní. Není třeba být za každou cenu originální nebo vtipný, ne vždy to funguje a často se můžete spíše pěkně ztrapnit.

 

Zdroj obrázku: Pixel-shot / Shutterstock.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist