Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Připravte romantický Silvestr ve dvou s překvapením

Tento rok nemusíte chodit na žádné pompézní večírky k oslavě Nového roku. Nejlepší Silvestr si můžete užít pouze ve dvou. Důležité je připravit dokonalou atmosféru, ve které si hezky vychutnáte svoji vzájemnou přítomnost. Zapomínat nesmíte ani veškeré detaily, které budou tento večer dělat výjimečným. Od prvotřídního jídla, desertů, dobře vychlazeného kvalitního pití, až po romantickou výzdobu, jež naladí tu správnou atmosféru pro tento výjimečný večer. Něco speciálního připravte i na půlnoční přípitek a vynechat byste neměli ani malý ohňostroj, nebo alespoň zapalte pár prskavek.

Půlnočním přípitkem oslava Silvestra nekončí

Důležité je si uvědomit, že Novoročním přípitkem oslava Silvestra rozhodně nekončí, ba dokonce teprve začíná. Minimálně alespoň tento večer byste se měli jako pár hezky odvázat a užít si společný čas. Popřípitkový program obohaťte o zajímavé erotické hry, jež ve vás vzbudí ještě větší vzájemné touhy. Kreativitě se v tomto směru meze rozhodně nekladou. Příkladem vám mohou být například erotické inspirace, jež naleznete na portálu sexshopu RuzovySlon.cz. A nemusí zůstat jen u čtení, protože Růžový Slon má k dispozici i youtube kanál, na kterém naleznete nepřeberné množství inspiračních a doporučujících videí.

Sexuální pomůcky – dárky vhodné i jako předsevzetí

Sexuální pomůcky a hračky pro dospělé jsou výbornými pomocníky, jak utužit partnerské soužití. Vybírat můžete ze spousty druhů, jako jsou například: robertky, vibrační vajíčka, dilda, kroužky na penis, pouta na ruce, Venušiny kuličky a pro anální sex vhodné kolíky. A nemusíte si s nimi hrát pouze na Silvestra: můžete si dát jako předsevzetí, že si společně každý měsíc koupíte minimálně jednu další hračku nebo pomůcku.

Dokonalým místem pro výběr je RůžovýSlon.cz

A aby bylo z čeho a kde vybírat, přidáváme tip na dokonalé místo, kde seženete ty nejnovější „hračky“ za velmi příznivé ceny na českém internetu. Přesně tímto místem je sexshop RuzovySlon.cz, který má už přes 15 000 spokojených recenzí od svých zákazníků. Navštívit můžete pro inspiraci i jeho facebookové stránky na adrese: www.facebook.com/sloncz.

Takže neváhejte, pravidelně objednávejte, a do nového roku 2019 jen to nejlepší vám všem.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist