Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Příběhy lidí, které může vymyslet snad jen osud

Jak se má nejstarší maratonec v Čechách? Jaké to je být znásilněná či stát se obětí domácího násilí? Lze se ubránit šikaně ze strany státu? Je možné, aby někdo zbožňoval paneláky tolik, že je ochotný se na ně jet podívat na druhý konec republiky? Proč je svět kartářek přirovnáván k sektě?

Odpovědi na všechny tyto příběhy lze nalézt v rozhovorech na webu PříběhyLidí.cz. Tento projekt se zaměřuje na netypické životní osudy a zobrazuje je zcela bez cenzury tak, jak se udály. Přestože každý život je svým způsobem zajímavý, v těchto rozhovorech objevíte spíš netradiční potíže nebo problémy, o nichž se otevřeně příliš nemluví – domácí násilí, zoufalé hledání partnera, bezdomovci.

Každý příběh je jedinečný

Za projektem stojí dva Hradečáci, Silvie Dymáková a Marek Chaloupka. Silvii možná znáte, za svůj dokument Šmejdi byla oceněna Českým lvem a cenou Femina Grande. Je novinářkou a soustředí se zejména na sociální problematiku. Nebojí se oslovovat lidi, o nichž se něco zajímavého dozví, prostě si ráda povídá o čemkoliv. Marek, jehož fotografie jsou například v Bavorské státní opeře v Mnichově, její povídání doplní fotografiemi, a tak vznikne unikátní rozhovor. Každý je jedinečný. Všechny jsou trochu delší, než byste čekali, a pojaté tak nějak jinak než běžné interview v novinách.

Téma se rozebírá až na dřeň

Rozhovory na web přibývají nepravidelně, protože autoři tuto práci dělají pro radost. Každopádně stále přibývají nová a nová kontroverzní témata. Posledním příspěvkem je aktuálně rozhovor s bývalou čarodějnicí, která prozrazuje, jak se ze světa sekt a lhaní dostala k focení erotických snímků. Připadá vám to neslučitelné? Ano, lidské osudy jsou často bizarní, neuvěřitelné a kruté. Díky webu Příběhy lidí do nich můžete nahlédnout a užít si skutečně kvalitní čtení. Z čeho jiného byste se do života mohli lépe poučit než z chyb jiných?

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist