Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Při výběru internetu se nenechte zlákat nízkou cenou

Vybíráte-li aktuálně vhodné internetové připojení pro svůj domov, pak zpozorněte! Poradíme vám pár tipů, na co je potřeba se soustředit při výběru internetu na doma. Rozhodně nedoporučujeme brát nízkou cenovou nabídku jako hlavní kritérium pro vaši volbu. Právě podezřele nízká cena může být první indicií, že se vám tento výběr nakonec nemusí až tak vyplatit. On totiž není internet jako internet. Nejdůležitějším faktorem při tomto rozhodování by neměla být nízká cena, ale dostupnost, stálost, rychlost, kvalita a další doplňkové služby jako například nepřetržitá podpora. Přehlížet také nesmíte reference a doporučení, jež mnohdy bývají důležitější než lákavá reklama, která vám slibuje co nejvíce za co nejméně.

Český trh je doslova přesycen poskytovateli internetu

Situace na českém trhu je mnohdy nepřehledná. Trh je doslova přesycen nabídkami všemožných „poskytovatelů“ internetu. Ale jen pár jich opravdu stojí za to, abyste si u nich internetové připojení objednali. V dosti případech jsou služby pouze přeprodávané, nebo dokonce velmi neprofesionální. Nabízeny jsou sice mnohdy za „úžasnou cenu“, ale nemáte jistotu, že bude služba dostupná a stabilní ve slibované kvalitě. Občas takovéto společnosti nemají ani potřebné zázemí pro velký počet klientů a následný servis, jenž by u takovýchto služeb měl být k dispozici standardně 24/7.

Vybírejte podle rychlosti a rozsahu kvalitních služeb

Při výběru se soustřeďte na rychlost a stabilitu připojení i následně poskytovaný rozsah a kvalitu podpory a služeb. Dobrý zákaznický servis vám ušetří čas a vynahradí „výhodu“ nízké ceny, již vám slibovaly jiné společnosti. Zárukou dobrého připojení často bývá kabelový internet.

Rychle rostoucí poskytovatel internetu nejen v Praze je AIM

Hledáte-li kvalitní služby a rychlé internetové připojení za rozumné ceny, pak dobrou volbou bude společnost AIM, jež patří mezi nejrychleji rostoucí poskytovatele internetu v Praze, kde nabízí rychlost až 500 Mb/s. AIM v současnosti expanduje i do zbytku České republiky, a to hlavně i díky dobrému zákaznickému servisu. Součástí nabídky je i jejich vlastní internetová televize Kuky. Jako ukázkový příklad jejich služeb mrkněte na odkaz internet Stodůlky.

Aktuální dostupnost internetových služeb i pro vaši adresu si můžete sami ověřit na aimzrychluje.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist