Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Překvapte ženu s večeří

Máte zájem překvapit svou partnerku nebo manželku tím, že uvaříte něco chutného k jídlu? Pokud ano, dáme vám tip na jídlo, které bude nejenom chutné, ale bude i jednoduché a vaše žena ocení, že bude také zdravé. První hlavní surovinou, kterou budete potřebovat, jsou zdravé brambory. Ty se nazývají batáty. V obchodech je snadno najdete. Mají lehce načervenalou barvu, a pokud jde o jejich chuť, tak je lehce nasládlá. Dnes se stávají velkým hitem, a tak je zkuste. Navíc zaujme i obsah jejich živin, a tak jsou dobrou volbou, i pokud vám jde primárně o zdravý životní styl.

Příprava je celkem snadná

Není třeba se čehokoliv obávat, protože příprava je podobná, jako u klasických brambor. Jakmile tedy máte levné batáty koupené, důkladně je umyjte. To proto, aby jejich slupka byl dokonale čistá. Potom je už jenom nakrájejte na čtyři dílky. Máte hotovo? Vyskládejte je na pečící plech, na který jste předtím vložili pečící papír. Jsou tam? Stačí je už jenom lehce dochutit, a to pomocí:

  • Soli a pepře,
  • Čerstvých bylinek,
  • Olivového oleje.

Nyní je dejte do trouby vyhřáté na 180 stupňů Celsia. Minimálně 40 minut se o ně nemusíte starat. Následně do batátů píchněte nožem. Pokud budou měkké, znamená to, že jsou hotové. V tu chvíli přichází na řad druhá část receptu.

Připravte chutné a dietní maso

Na co může padnout volba? My doporučíme rybu. Je lehká a je zdravá. V obchodě dnes není problém pořídit čerstvé filety. Ty už stačí jenom opepřit a osolit a jsou připraveny k pečení na pánvi. Postup je snadný. Rozehřát pánev, kápnout trochu oleje a vložit rybu. Jejich maso je jemné, a tak stačí jen pár minut. A co když si nevěříte? Tak rybu přidejte do trouby a sledujte, až bude hotová. Následně už máte vše připraveno, a tak jídlo naservírujete na talíř a můžete konzumovat. Sami uvidíte, že od své partnerky dostanete pochvalu.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist