Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Potrubní rozvody Masservice

Průmyslovému odvětví se v České republice daří v poslední době čím dál více. Spousta firem se už postupně přeorientovává na Průmysl 4.0, kde vládne automatizace a konektivita, v montážních halách to díky čistotě a světlým montérkám dělníků začíná vypadat jako v laboratořích. V automobilkách můžeme sledovat roboty, jak dokonale zvládají veškeré procesy. Ale přeci jen pořád ještě existují průmyslové obory, kde je potřeba odvést poctivou, precizní práci odborníků. Jedním z takových je instalace potrubních rozvodů, bez kterých se neobejde snad žádná profesionální výroba.

Potrubní rozvody

Potrubní rozvody slouží jako instalační sítě pro rozvody různých komodit a médií. Od elektřiny, plynu a tepla přes vodu a vzduch nebo páru až po kondenzáty či oleje. Patří sem i odsávací zařízení, odvádění odpadů nebo zbytkových produktů, např. vývody olejů a dalších komodit.

Kvalitní materiály jsou základ

Mají-li být potrubní rozvody kvalitní, jsou důležité hlavně použité materiály, ale i kvalitní práce odborníků, kteří rozvody montují a svařují. Rozvody se zpravidla vyrábějí z oceli přesně stanovených tříd. Výběr správného materiálu vám může v budoucnu ušetřit spousty peněz, které byste jinak vydali za opravy nebo nákladnější údržbu. Zde se vyplatí připlatit si za precizní přípravu a zpracování vaší zakázky.

Nepodceňujte montáž potrubí

Podceňovat byste neměli ani montáž potrubí, tedy realizaci zakázky zkušenými odborníky disponujícími odpovídajícím vzděláním a zkouškami. Na odborném sestavení a sváření záleží stejně jako na kvalitních materiálech. Je proto vhodné zvolit si firmu s dobrými referencemi, která má odborné pracovníky jak na montáž, tak i na svařování dle platných norem. Vyhnete se tak nepříjemnostem při provozu a údržbě či bezpečnostním rizikům.

Na koho se obrátit pro potrubní rozvody

Požadujte vždy nejvyšší kvalitu za příznivé ceny, které nezruinují váš rozpočet. Právě takovou ideální kombinaci poměru kvalita–cena nabízí i společnost METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o., jež disponuje proškolenými odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti i odpovídající vzdělání, např. potřebné státní zkoušky dle EN 287-1. Více informací naleznete na www.masservice.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist