Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Potrubí nabízí moderní a bezpečný způsob přepravy

Každý způsob, jak výrobu nebo zpracování zrychlit, usnadnit a zmodernizovat je vždy vítaný. Moderní technologie nám pomáhají lépe a efektivněji dělat svou práci. Přeprava potrubím dokáže usnadnit práci v mnoha firmách a závodech.

Potrubní systémy, které umožňují přepravovat různé materiály rychle, bezpečně a s menšími náklady, běžně moc známé nejsou. Přeprava potrubím je v průmyslových a zpracovatelských závodech stále více vyhledávaná jako moderní řešení. Možnosti využití potrubí jsou totiž mnohem širší, než jen vodovod nebo plynovod.

Odsávání výparů a par

V kanceláři nebo třeba obchodě si běžně neuvědomíme, že v některých profesích je nutné zajistit bezpečný odvod prachu, výparů a par a to velmi rychle a efektivně. Autolakovny, chemický průmysl, potravinářství svářecí práce využívají potrubí k odvodu výparů, škodlivin a také třeba brusného prášku nebo olejové mlhy.

Přeprava sypkého zboží

Zrychlení procesu zpracování, spolehlivost a automatizaci nabízí potrubí při přepravě sypkého zboží v chemickém, farmaceutickém i potravinářském průmyslu. Z jedné strany haly na druhou nebo na jinou výrobní linku přepraví potrubí granule, mouku, kávu, chemické látky či léčiva za zlomek času a ceny, než kdybyste vše ručně převáželi z místa na místo pomocí přepravek či palet. Sypké materiály tak bezpečně a rychle přepravíte do nádob na mixování více druhů pro výsledné směsi nebo třeba do balicí linky.

Nízkotlaká přeprava

Potrubí pomáhá také při třídění recyklovaných surovin. Sklo, elektronika, plasty, vše jde s potrubním systémem mnohem rychleji a lépe. Nízkotlaká přeprava tak podporuje ekologii, kromě velkých kusů recyklátů lze snadno přepravit i hobliny, dřevo nebo polystyren.

Možností využití potrubních systémů je velmi mnoho. V současné době je potrubí stále oblíbenější v mnoha odvětvích průmyslu, kde pomáhá zefektivnit výrobní procesy a zaručuje bezpečnou a rychlou přepravu surovin.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist