Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Potřebujete elektřinu i v místech, kde není zavedena?

Čas od času se vám může stát, že vyrazíte na místa, kde není k dispozici elektrická energie. Tedy klasická zásuvka. Mnoho mužů může začít panikařit. Vás mezi ně neřadíme, jelikož vy si s problémem poradíte díky tomu, že nepodceníte přípravu. Jaké jsou možnosti?

Elektrocentála

Jedna z nejlepších možností, která se nabízí. To proto, že ji lze použít v podstatě kdekoliv. Stačí nalít palivo, zapnout a nová elektrocentrála se rozběhne a začne vyrábět elektřinu. Na trhu je možné najít i řešení, která jsou odhlučněná, díky čemuž vás nijak rušit nebudou. Nebudou tedy rušit ani osoby ve vašem okolí. Když se navíc podíváme na rozdělení těch klasických, je zde možnost jít hned dvěma cestami. A to jsou:

  • Elektrocentrály na naftu
  • Elektrocentrály na LPG

Autobaterie

Ta nemusí být použitelná jenom v souvislosti s tím, abyste pomocí ní nastartovali své auto. I ta se může stát celkem dobrým zdrojem elektrické energie. Je však vhodné, aby součástí vašich věcí byla i šetrná nabíječka autobaterií, díky které bude právě autobaterie nabitá. Následně ji lze požít jako zdroj proudu. Dokonce můžeme říci, že na trhu existují takzvané měniče napětí, které zapojíte do vozu, a ty následně vytvoří požadovaných 230V. Pokud vůz nastartujete, abyste předešli vybití baterie, může to být i vaše auto, které bude alternativou k elektrocentrále.

Power banky

Ta vám sice nepomůže k provozu běžných věcí a spotřebičů, ale rozhodně je pomocníkem, bez kterého se dnes obejde jenom málokdo. Žijeme v době  chytrých mobilních telefonů, které se celkem rychle vybíjejí. A právě power banky jsou těmi pomocníky, díky kterým je možné mobilu, ale třeba i tabletu dodat pomocnou šťávu. Pokud jedete mimo civilizaci na delší dobu, doporučíme vám vzít si jich buď několik, nebo pořídit takovou, která zvládne vaši elektroniku díky dostatečné kapacitě nabít hned několikrát.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist