Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Postele s úložným prostorem pro malé i velké ložnice

Že je spánek velmi důležitý pro náš spokojený a zdravý život, to asi už ví každý z nás a není potřeba to více rozebírat. Proto při zařizování bydlení nesmíme šetřit při nákupu postele spolu s roštem a matrací. Je potřeba si vybrat to nejlepší „pro náš vkus i záda". Na posteli strávíme až třetinu života, takže tato investice se nám rozhodně vrátí v podobě spokojeného spánku, který je základem šťastného bytí. Návody, jak správně vybrat vhodnou matraci, lamely, potahy, ale i postel z masivu, najdete na Spime.cz.

Pro spokojený spánek potřebujeme více místa, než si myslíme

Při výběru postele se zaměřte nejen na kvalitu jejího zpracování a použitých materiálů. Myslete i na potřebné rozměry, abyste měli dostatek prostoru na spánek. Každý z nás potřebuje pro svůj oddech trochu jiné podmínky. Není dobré se omezovat, ani když máte manželskou postel, ve které spíte zpravidla dva. Nemáte-li totiž potřebné místo a mačkáte se s partnerem na užší posteli, abyste třeba ušetřili jen pár korun, vaše podvědomí se ve spánku dostatečně neuvolní, protože budete mít v hlavě „zakódováno", že se až tak moc roztahovat nemůžete. Pocit uvolnění a odpočinku je totiž i záležitostí hlavy. Máte-li v ložnici dostatek prostoru, nebojte se zvolit ty největší možné rozměry pro svoji postel.

Dobré spaní není jen o kvalitní a prostorné posteli

Málokdo tuší, že pro dobré spaní je podstatné i to, jak je interiér vaší ložnice zařízený, sladěný i upravený. Během spánku probíhá očista a regenerace celého těla i mysli, a tak by neměly být přítomny žádné „rušivé vlivy", jež by vám mohly spánek „nabourávat". Postel by měla být dominantou ložnice, umístěná tak, aby její čelo bylo přímo u zdi, a zároveň kolem ní na obě strany dostatek volného prostoru na pohodlný „vlez a výlez". Je to proto, že za vaší hlavou už by se nemělo při spánku nic odehrávat. Postel by neměla být ani blízko topení či v dosahu průvanu. Doporučujeme ložnici zařídit v minimalistickém stylu, bez výraznějších designových a barevných doplňků. Vše je dobré mít hezky poskládané ve skříních a komodách, aby interiér působil uklizeným a čistým dojmem. Ideálně vše sladěné jako jeden celek. I právě proto jsou poslední dobou velmi trendy postele s úložným prostorem, kam uložíte přebytečné lůžkoviny a třeba i řadu jiných věcí. Do ložnice moc nedoporučujeme ani umístění televize. Jste-li ale opravdovými milovníky filmů a seriálů, a z postele je sledujete ze všeho nejraději, je dobré mít televizi buď zasunovací, nebo „zavírací" do skříňky, či použít v ložnici projektor, jenž díky bílému plátnu nahrazujícímu obrazovku není zase až tak škodlivým elementem.

Kde sehnat kvalitní postel s úložným prostorem

Chcete-li opravdu kvalitní postel z masivu s úložným prostorem, navíc za rozumnou cenu, pak rozhodně nesmíte vynechat web přímého výrobce, Spime.cz, kde budete mít široký výběr. A to nejen z krásných a dobře dílensky zpracovaných postelí, ale v nabídce tu mají také potahy, lamely a matrace z kvalitních značkových pěn.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist