Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Pořiďte své ženě zajímavý kousek nábytku

Jste muž a tak pokud jde o design a výběr nábytku, je vše především na vaší partnerce? Pokud ano, zkuste udělat změnu. Na výběr nového nábytku do bytu se zaměřte vy. A pořídit můžete dokonce něco, co bude přímo pro ni. Že nic takového nemůže existovat? Potom se doporučíme nejprve podívat na web Toaletnistolky.cz. Jak už dokládá sám jeho název, je to právě toaletní stolek, který je tím pravým. A proč ho ženě pořídit? Je to jednoduché:

  • Získá prostor pro svou kosmetiku,
  • Bude se mít kde nalíčit,
  • Potěší ji stylový doplněk interiéru.

Design vás nadchne

Když se podíváte na jednotlivá provedení, je možné, že vám budou připadat spíše jako retro. To není na škodu. Něco podobného se může velmi dobře hodit i do modernějších domů, nebo bytů. Jelikož výrobci celkem dobře vědí, co se ženám líbí, tak je třeba říci, že ať už zvolíte jakýkoliv nabízený model, jenom těžko s ním šlápnete vedle. Tím si buďte jisti. Většina těch, které jsou des na trhu, vypadají velmi elegantně a také stylově.

Nezapomínejte na zrcadlo

Na co se při výběru zaměřit dále? Je to rozhodně zrcadlo. Uvedli jsme, že u toaletního stolku se bude vaše partnerka především líčit. A co k tomu potřebuje? Ano, je to právě zrcadlo. Podle čeho vybírat? Dejte na jeho velikost. Čím bude větší, tím pro vás rozhodně lépe. Některé varianty dokonce nabízejí i několik zrcadel najednou. I toto může být cesta, kterou se lze při výběru vydat.

Hleďte na dostatek úložných i odkládacích prostor

Z koupelny jistě víte, že vaše partnerka má na několik desítek různých produktů, které používá k péči, ale i k tomu, aby vypadala dokonale. Je jasné, že správný toaletní stolek by je měl pojmout všechny. Na co tedy hledět? Je to kombinace dostatku úložných prostor a také dostatek prostor odkládacích. Díky tomu bude mít vše to pravé místo. Jakmile máte svého favorita, už zbývá poslední krok, a to je jeho samotná objednávka.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist