Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Pojištění nejsou vyhozené peníze. Které produkty se vyplatí i vám?

Zní to jako fráze, ale život je skutečně plný rizik. Naštěstí pro nás se proti naprosté většině můžeme pojistit. Pokud jste se doposud na nepovinná pojištění dívali poněkud skrz prsty a považovali je za naprosto zbytečnou investici, ne-li za vyhozené peníze, přesvědčíme vás o opaku. Následující pojistné produkty vás sice ročně vyjdou jen na pár set korun, ale i tak vám mohou vytrhnout pořádně velký trn z paty. Je na čase, abyste mysleli na zadní kolečka a nespoléhali se na štěstí.

Pojištění odpovědnosti pro zaměstnance

Pozastavili jste se někdy nad tím, kolik by vás mohla stát chyba, které se dopustíte při plnění pracovních povinností? Pokud se zaměstnavateli podaří prokázat, že ke škodě došlo tzv. z nedbalosti, má dle zákoníku práce právo na náhradu ve výši až 4,5násobku vašeho průměrného platu. Ochránit vás může pojištění odpovědnosti pro zaměstnance.

Mějte však na paměti, že za úmyslně způsobenou škodu či škodu způsobenou v opilosti nebo pod vlivem návykových látek zaplatíte v její skutečné výši a pojistná ochrana vám bude k ničemu.

Pojištění domácnosti a nemovitosti

Kategorie pojistných produktů, na které se vtahuje označení „pojištění majetku“, je poměrně rozsáhlá. Pro drtivou většinu lidí má největší význam duo pojištění nemovitosti a domácnosti – jedná se o samostatná pojištění, ale některé pojišťovny je nabízí v rámci jediného balíčku. Ochrání vaše bydlení před běžnými i méně obvyklými katastrofami, jako jsou požár, povodeň, ale i vandalismus apod.

Cenově výhodnou kombinaci pojištění domácnosti a nemovitosti najdete v nabídce pojišťovny ERGO. Pojištění majetku a odpovědnosti Bezpečný domov PLUS má oproti konkurenčním produktům podstatnou výhodu – produkt je nastaven tak, aby nemohlo dojít k tzv. podpojištění. Pojistná částka je stanovena paušálně na základě obytné plochy pojištění nemovitosti či domácnosti.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist