Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Pohrajte si s doplňky a dotvořte tak svůj styl

Dokonalý outfit se neskládá pouze z vhodně zvolených kousků oblečení, které k sobě ladí svým stylem, barvou či motivem, ale důležitou roli zde hraje i doplňky, jenž jsou drtivou většinou lidí často opomíjeny. A je to obrovská škoda, protože právě doplňky dodávají vašemu stylu tu správnou jiskru a mnohdy se stávají i onou pověstnou třešničkou na dortu. Pokud vám záleží na tom, jak se oblékáte, kombinujete k sobě vhodné prvky a chcete na své okolí udělat dojem, pak byste se měli naučit chodit nejen ve světě oblečení, ale i doplňků.

Doplněk nemusí být výrazný

Ačkoli si stále více mužů dává záležet na svém vzhledu, ne všichni si na sobě umí představit nějaký výraznější doplněk. Možná ani vám není tato představa zrovna příjemná a chcete se držet spíše při zemi. Žádný problém, doplňky přece nemusí na první pohled okamžitě bouchnout do oka, aby dokázaly splnit svůj účel. Dáváte-li tedy přednost jednoduchosti a decentnosti, vsaďte na pánské prsteny.

Prsten pokaždé pánskou ruku

Pánské prsteny představují elegantní a vkusný šperk, který může hrdě nosit muž jakéhokoli věku i postavení. Díky více než pestré škále výrobků si pro sebe to pravé ořechové dokáže najít úplně každý. A je úplně jedno, zda se jedná o řidiče kamionu, úspěšného podnikatele, zručného zedníka nebo tatínka od rodiny. I vy si tak jistě mezi pánskými prsteny dokážete vybrat. 

Výběr prstenů přizpůsobte svému vkusu i životnímu stylu

Rozmanitá nabídka pánských prstenů má svůj logický důvod. Ne nadarmo se totiž říká, že sto lidí má sto chutí. Zatímco někomu může padnout do oka jednoduchý kroužek bez zbytečného zdobení, jiný se může nadchnout pro tzv.  Pečetní prsten s výrazným rysem. Vyberte si pro to takový kousek, který bez jediného slova vyjádří váš styl a stane se vaší nedílnou součástí. Vybírat můžete v eshopu Trendhim.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist