Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Podpora erekce je aktuální téma v každém věku muže

Jakmile přestane být muž dokonalým milencem a několikrát za sebou zklame, má sebevědomí v háji. Tento nepříjemný problém se dá naštěstí řešit. Dnes existuje nespočet pomocníku na podporu erekce.

Když přijde řeč na problémy s erekcí, muži se diskuzi vyhýbají. Nejsou jako ženy, které obtíže mileneckého života probírají. A to je velká škoda! V případě stále častěji objevující se předčasné ejakulace anebo nechuti k sexu, je nutné přikročit k radikálním změnám. S přibývajícím věkem se objevují neduhy téměř denně a určitě samy nezmizí.

Co se objevuje nejčastěji?

K nejčastějším obtížím patří erektilní dysfunkce, kdy nemůže muž dosáhnout pevné erekce. Kamenem úrazu je, že se nedokáže vzrušit a většinou tak na sex vůbec nedojde. Pakliže se objeví erektilní dysfunkce jen jednou za čas, tak budiž, stále opakující se kolapsy je však dobré řešit. Konzultace s urologem je na místě, ten může nešťastnému pacientovi doporučit léky na podporu erekce. Jedním z nich je Amarex, přírodní podpora erekce.

Slabá až nulová erekce

Pánové mají trápení s měkkým penisem, a proto nemůže být o milostných hrátkách vůbec řeč. Viníkem slabé erekce jsou většinou stres, strach i přepracovanost. Ani tato obtíž není neřešitelná. Mnohdy jde o špatné prokrvení penisu čili problém s cévami. Jakmile je důvodem špatné psychické rozpoložení, je dobré si zvednout sebevědomí a vyhledat pomoc. Téměř nulová erekce patří k největším strašákům, ale moc dlouhotrvající či krátká varianta umí také potrápit.

Porucha má mnoho příčin

Pokud si myslíte, že jste jediný muž na světě, který se s poruchou erekce potýká, mýlíte se ! Kolem čtyřicítky se začnou objevovat první známky problémů s erekcí. Někteří muži je zaznamenali už ve třiceti. Trvalé trápení si v sobě nosí až 40 % mužské populace, a to ve věku 35 – 65 let. V tomto případě se doporučuje změnit životní styl anebo vyhledat odbornou pomoc. Někdy je na vině věk a obezita, jindy nadměrná konzumace alkoholu, vysoký krevní tlak, únava, cukrovka, nemoc či stres.

Jak nepříjemnosti řešit?

Jestliže se objeví poruchy erekce v mládí, změníte jídelníček, zařadíte do něj špenát, česnek, vlašské ořechy, šťávu z červené řepy, granátové jablko. Často jsou na vině únava, přepracovanost, flámování, alkohol. V pozdějším věku přichází obtížnější stavy. Muži jsou zvyklí na své pohodlí a nechtějí se měnit. Podpora erekce je zaujme formou doplňků stravy z přírodních zdrojů.

Amarex kapsle na erekci

Pocity studu a poníženi nemají muži v lásce. Když se jedná o jejich chloubu, platí to dvakrát. Na podporu erekce pomáhá přírodní produkt Amarex, který se užívá formou kapslí. Je doporučován renomovaným urologem a při jeho užívání se nesetkáte s vedlejšími účinky. Obsahuje certifikované látky a výtažky z rostlin, jako jsou kotvičník zemní, maca, L-Arginin, L-Citrulin, vitamín C, muira puama, piperin.

Zdroj foto: Amarex.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist