Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Podnikáte a zařizujete sklad? Tady je manipulační technika, bez které to nepůjde

Sklad musí být přehledný, bezpečný a umožňovat rychlou manipulaci se skladovaným sortimentem. Bez pořádné manipulační techniky se v něm neobejdete.

Malý sklad, lehčí zboží – to si pro začátek vystačíte s rudlem

Univerzální a skládací rudly jsou základní manipulační pomůckou každého skladu. Jde v podstatě o dvoukolý ruční vozík umožňující snadnou manipulaci se zbožím. Obvyklá nosnost bývá od 150 až do 450 kg. Hodí se k posunování, nakládání a vykládání různých krabic, sudů, pytlů, lahví či materiálů v rolích. Šikovně s rudlem ale přemístíte i větší zařízení dílny, skladu či kanceláře a další velké předměty. Například popelnice, pneumatiky či skříně.

Paletové vozíky jsou nezbytné pro jednoduchou manipulaci ve skladech

Tyto nízkozdvižné vozíky mohou být ruční i elektrické. Hodí se zejména pro vodorovnou přepravu těžkých břemen ve skladech, přímo v nákladních automobilech, nebo v dílnách. Jsou uzpůsobené přepravě zboží umístěného na paletách. Zátěž je rovnoměrně rozložená na dvě lyžiny paletového vozíku.

Skladové retraky si umí sáhnout do větší výšky

Rovněž především pro horizontální přepravu slouží skladové retraky. Umí zakládat palety se zbožím do regálů, přesouvat paletované zboží uvnitř budov a skladů, ale dokážou fungovat i jako vysokozdvižné vozíky. Mají rychlou akceleraci, snadno se ovládají a nejsou nijak náročné na údržbu.

Vysokozdvižné vozíky – ruční, elektrické i spalovací

Vysokozdvižné vozíky tvoří celé spektrum manipulační techniky potřebné pro sklady a v logistice obecně. Dělí se na ruční, elektrické a spalovací (benzínové, dieslové a LPG). Vozík si vybíráme podle toho, v jakém prostředí bude pracovat. Elektrické jsou ideální všude tam, kde potřebujeme eliminovat spaliny z motoru a hluk. Spalovací se hodí pro ztížené podmínky, například pro práci na nezpevněném povrchu. Ruční vysokozdvižné vozíky mohou být vedeny ručně, nebo elektricky. Hodí se pro převoz paletového a dalšího materiálu o menší hmotnosti, zejména na rovných zpevněných podlahách bez prahů a nerovností.

Semat HB Havlíčkův Brod je kvalitním dodavatelem manipulační techniky

Dodavatel manipulační techniky Semat HB Havlíčkův Brod nabízí vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky, retraky, rudly i veškeré potřebné náhradní díly a součástky k těmto zařízením. Firma prodává manipulační techniku prestižních značek, například Hyundai, Belet, HC či Nissan. Poskytuje rovněž kompletní servis, pronájem manipulační techniky a vedle prodeje nové i prodej bazarové manipulační techniky.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist