Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Kalendář Pirelli 2015

Po speciální výroční edici Helmuta Newtona přichází kultovní kalendář Pirelli pro rok 2015 s tématem fetišismu. Jeho hvězdami jsou plnoštíhlá modelka Candice Huffine a supermodelka, exotická kráska Adriana Lima.

K dalším protagonistkám patří přední světové topmodelky jako Carolyn Murphy, Karen Elson, Raquel Zimmermann, Natalia Vodianova, Cameron Russell, Sasha Luss, Anna Ewers, Joan Smalls a Gigi Hadid. Tak jako v několika předchozích vydáních kalendáře, nechybí ani pro rok 2015 brazilská kráska Isabeli Fontana.

Nový ročník prestižního kalendáře se fotil v květnu v New Yorku. Fotografem je Steven Meisel, po více než dvě desetiletí tvůrce obálky italského módního časopisu Vogue. Mezi jeho proslulá díla patří například obal pro album zpěvačky Maddonny „Like a Virgin“. Styling všech modelek je práce Carine Roitfeld, bývalé šéfredaktorkvy Vogue Paris.

Každoročně jsou s kalendářem spojeny i charitativní dražby. Nejinak je tomu i v České a Slovenské republice, kde již více než 13 let se výtěžky z dražeb obvykle využívají na výzkum a podporu léčby rakoviny nebo na péči o děti. České veřejnosti bude kalendář představen po světové premiéře, která proběhne koncem listopadu. 

Foto: Ze zákulisí Kalendáře Pirelli 2015 od Stevena Meisela, foto Marc Regas

Ve videu pod článkem si připomeneme loňský kalendář Pirelli 2014:

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist