Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Pánské chytré hodinky Kronaby

Žádnému muži by ve sbírce neměly chybět kvalitní náramkové hodinky jako doplněk dokonalého pánského outfitu. Správná volba dokáže podtrhnout jeho osobitý styl. Přesně takovou trefou do černého jsou na první pohled klasické pánské hodinky Kronaby. Nenechte se však zmást, pod mužnou elegancí a jedinečným skandinávským stylem se skrývá inteligentní řešení v podobě chytrých hodinek.

Pokud patříte k fanouškům nových technologií, pak právě chytré hodinky Kronaby nabízí to pravé řešení. Kvalitní švédský výrobek je výsledkem řemeslné a precizní práce z těch nejlepších materiálů od ocelových pouzder 316 L přes kožené řemínky až po ručně vkládané indexy.

Oceníte na nich nejen přesný čas, ale také údaj o dostatku aktivního pohybu, kolik je hodin v dalších časových pásmech i zpětný odpočet, abyste věděli, kolik času ještě zbývá do konce vaší golfové hodiny s trenérem. Další výhodou je upozornění o příchozích hovorech na mobil s možností rozdělit je podle telefonních čísel na žádoucí a nežádoucí. Z hodinek můžete rovnou spouštět ještě mnoho možných funkcí a třeba i zavěsit hovor. Zapnout si hudbu, fotografovat na dálku, uložit souřadnice, kde se nacházíte. Nechybí tichý budík, několik druhů vibrování a pomůžou vám najít i odložený telefon.

Pokud jste fanoušky zdravého životního stylu, pak oceníte funkce, které vám s tím o dost více pomohou. Můžete vytyčovat cíle, dávat si upomínky, abyste neseděli dlouho na poradách, za počítačem, na židli apod. Hodinky vás donutí se hýbat, projít se, vstát a sportovat. Vše budete mít pod kontrolou přímo ze zápěstí díky aplikacím Google Fit nebo Apple Health.

Navíc jsou tyhle chytré hodinky v češtině. Napájení je standardní knoflíkovou baterií s výdrží až 2 roky. Nabízeny jsou na trhu od 1. dubna 2017 v pěti variantách a ani jednou z nich nešlápnete vedle. 

Pro více detailů celé kolekce se podívejte na www.kronaby.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist