Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8121

Pánové, vybíráte mikinu? Na tyto aspekty si dejte dobrý pozor!

Kvalitní mikina se především na podzimní vcelku chladné počasí náramně hodí. Už dávno jsou pryč dny, kdy se dalo chodit jen v tričku a mnohdy také v interiéru nepanují zrovna vysoké teploty. Mikin je na trhu spousta a volit je možné spousty nejrůznějších střihů i barevných provedení. Zapomenout ale nelze při výběru ani na další zdánlivé detaily, na nichž ovšem ve finále vcelku záleží. Co tedy všechno brát v potaz při nákupu tohoto oblečení? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Střihy se různí

Nejen u mikin hodně záleží na konkrétním střihu. Dnes jsou moderní poměrně upnuté mikiny, které kopírují tvar těla. Tradiční dříve nošené vcelku velké mikiny jsou spíše minulostí. Rozhodně není od věci vsadit na modely se zipem, které vypadají také zajímavě. Střih se vyplatí volit jednak podle postavy a jednak také podle stylu oblékání každého člověka.

Je libo úplety?

Milujete spíše sportovní stylové pánské mikiny? Pak určitě bude volit spíše ty bez úpletů. Zkrátka nebudou mít zúžené oblasti kolem samotného zápěstí. Naopak společenské mikiny, případně modely připomínající materiálem i stylem svetr, vypadají bez úpletů zvláštně a v podstatě je postrádají.

Kapuce jako zajímavý doplněk

Mnohé mikiny jsou vybavené také kapucí. Ty se používá spíše jako prvek pro oživení tohoto oblečení. Před deštěm vás nijak neochrání. Součástí mikin mohou být také nejrůznější kapsy, přičemž hodně známá je třeba ta klokaní na mikinách s kapucí.

Různé barevné kombinace

Mikiny se dnes dají sehnat ve spoustě pestrých barevných kombinací. Pokud patříte spíše mezi konzervativce, můžete volit černobílé kombinace. Obě dvě barvy a jejich odstíny jsou nadčasové. Jinak vypadají moc hezky třeba proužky, a to v různých variacích. Vybírat si lze modely s nějakým obrázkem, který oděv dokáže velmi elegantně oživit.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist