Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Pánové, je na čase obměnit svůj šatník. Co teď letí?

V módním světě se trendy poměrně rychle mění. Stačí se podívat, co nosíval váš otec před dvaceti lety, zřejmě vám zůstane rozum stát nad tím, jak někdy na sebe mohl navléknout kalhoty do zvonu a k tomu flanelovou mikinu. V současné době je kladen důraz na eleganci, nadčasovost, střídmost, což si spousta výrobců pánského oblečení uvědomuje. Jestliže chcete obměnit svůj šatník, protože se vám jeho momentální složení vůbec nezamlouvá, je nejvyšší čas. V následujících řádcích vám prozradíme, co by vám rozhodně nemělo chybět ve skříni.

Zapomeneme na džíny a kalhoty, při jejichž výběru pravděpodobně nic nezkazíte. Spíše se zaměříme na horní část oblečení, tedy především trička.

Jak vybrat módní pánské tričko?

Samozřejmě záleží hlavně na vašem vkusu. Zatímco někomu se zamlouvají barevná a extravagantní trička, jinému zase trička v nenápadných barvách a bez jakéhokoliv potisku. Pánové, zkuste občas experimentovat, protože třeba vám sedne tričko, o němž jste si to možná ani nemysleli.

Záleží také na tom, co od trička očekáváte. Jestliže se rádi ukazujete ve značkových věcech, zřejmě pro vás hlavní roli hraje to, jak je logo na tričku vidět, aby si všichni všimli, že máte tričko od světoznámé značky. Počítejte však s tím, že za taková trička zaplatíte tisíce korun. Pokud byste raději i něco málo ušetřili, není nic jednoduššího než zavítat do obchodu 4fstore, jenž má i vlastní značku. Co vás potěší, neutratíte za nákup celou svou výplatu, protože ceny triček se pohybují v řádu několika set korun.

Stačí se podívat na webovou stránku https://4fstore.cz/muzi/obleceni/tricka.html, kde najdete všechny aktuální kolekce e-shopu 4fstore. Za tričko s působivě řešeným logem 4F zaplatíte jen 399 korun, některé kousky jsou dokonce levnější. Co se kvality týče, ta vás rozhodně nezklame, neboť trička jsou vyrobena z bavlny s minimální příměsí elastanu pro jejich lepší elasticitu.

Objednejte si rovnou funkční tričko na sport

V případě, že se věnujete sportu či jakékoliv jiné fyzické aktivitě, neobejdete se ani bez prodyšného sportovního oblečení. Chybět by vám neměly ve výbavě funkční sportovní trička, v nichž se v posilovně budete cítit příjemně, ale zároveň i stylově. U funkčního oblečení se zaměřte na gramáž, která určuje, jaké tepelněizolační vlastnosti dané oblečení má. Podle gramáže také poznáte, zda se tričko hodí spíše na léto, nebo na zimu.

Objednejte si veškeré oblečení v internetovém obchodě 4fstore, kde budete spokojeni s pestrostí nabídky, ale také s cenovou politikou. Kromě triček na vás čekají ještě vesty, mikiny, plavky, bundy, ba dokonce i kalhoty. Vybavte se novými outfity, v nichž nejenže vyrazíte do práce a na párty, ale i do fitness centra.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist