Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Paletové vozíky usnadní a urychlí práci

Ve skladech, obchodech a průmyslových areálech nesmí chybět manipulační technika, protože usnadňuje práci. Pokud potřebujete manipulovat s těžkým materiálem a se zbožím umístěným na paletách, použijte k tomu paletový vozík. V následujících řádcích vám však představíme i další modely, jež jsou v současné době na trhu k dostání.

V menších prostorech postačí ruční paletové vozíky, ovšem do větších provozoven je lepší zvolit variantu s elektrickým pohonem, neboť nevyžaduje tolik úsilí. Paletové vozíky nacházejí uplatnění dokonce i na stavbách a továrnách, kde se pracuje s těžkým materiálem. Dlouhá životnost, snadné ovládání a vysoká odolnost jsou hlavní přednosti paletových vozíků. Stejně tak vás nadchne přijatelná pořizovací cena.

Jak je to s řidičským oprávněním?

S paletovým vozíkem může pracovat kdokoliv, protože ze zákona nemusí mít řidičské oprávnění na vysokozdvižné vozíky. Jestliže však zvolíte elektrické vysokozdvižné vozíky, tak k nim můžete pustit pouze zaměstnance se speciálním oprávněním.

Elektrické vysokozdvižné vozíky mají také své přednosti. Sice jsou dražší, ale na druhou stranu dokážou zefektivnit fungování skladů s vysokým obratem zboží. Ovládají se pomocí páček a ovládacího panelu. Co se vlastností týče, tak jsou vozíky stabilní a naprosto bezpečné.

Další vybavení nejen do skladů

V neposlední řadě nemůžeme zapomenout na kladkostroje. Lanové, řetězové, ale i elektrické kladkostroje jsou vhodné do skladových prostor, autodílen, stopařské dílny či průmyslového provozu. Stejně tak vám pomohou v montážních halách. Ruční kladkostroje jsou vhodné pro občasné využití, zatímco elektrické jsou připraveny na každodenní využití i náročný provoz.

Jestliže hledáte manipulační techniku, kladkostroje a další vybavení, podívejte se do nabídky společnosti TOR INDUSTRIES s.r.o., která vás nadchne po všech stránkách.

Zdroj foto: Tor-industries.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist