Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Operativní leasing jako moderní forma užívání vozu bez starostí

Automobil patří v současnosti mezi nejběžnější pomocníky snad každého z nás. Využíváme ho na spoustu věcí, od těch pracovních až po ty soukromé. Někteří si bez něho už život vlastně ani nedokážou představit. Naopak vlastnit vůz, to jest být jeho majitelem, už není nezbytnou nutností. Nejsme jako naši otcové a dědové, kteří měli ke svým plechovým miláčkům dokonce citové pouto. Dnešní generace nemá problémy za úplatu svá auta i půjčovat. Prioritou je spíše bezproblémové užívání nového vozu, který má ideální parametry a dobrý technický stav. Právě pro tyto atributy je čím dál oblíbenější operativní leasing. Je to takzvané užívání vozu bez zbytečných starostí.

Spousta výhod operativního leasingu

Operativní leasing je moderní forma financování. Má spousty výhod převážně pro moderně smýšlející a úspěšné lidi. Nejvíce svědčí podnikatelům, neboť si mohou dát splátky do nákladů. V čem se vlastně liší operativní leasing od klasického, který zná asi většina z nás? Ten klasický je o tom, že máte s danou společností domluvené přesné podmínky financování, za kterých vůz pravidelně splácíte, a konečnou zůstatkovou cenu, po jejímž uhrazení bude automobil převeden do vašeho vlastnictví. Naopak u operativního leasingu vám vůz nikdy patřit nebude. Už od začátku víte, že si ho pouze půjčujete. Přistupujete k němu jako ke spotřebnímu zboží. Vybíráte si model a možnosti vašeho „balíčku“, třeba i podle finančního rozpočtu. Od nájezdů kilometrů, pojištění, servisu, výměny pneumatik a dalších doplňkových služeb. Auto jen používáte a o nic jiného se vlastně nestaráte. Víte přesně i dobu, na kterou si ho zapůjčujete. Nejčastější doba zápůjčky je na 24, 36 či 48 měsíců. Po jejím uplynutí si prostě vyberete nový model s aktuálními podmínkami, a budete jezdit zase dále.

Držte krok s novými trendy úspěšných lidí

Nový trend v podobě operativního leasingu je cestou do budoucnosti. Odráží skutečnost, že není potřeba vše vlastnit, ale jen využívat věci, které by vám měly sloužit, k tomu, abyste snáze naplnili skutečný smysl svého života. Nemusíte si tak dělat zbytečné starosti a ušetřený čas věnovat mimo jiné například zážitkům, jež vám už nikdo nevezme.

Při výběru operativního leasingu porovnávejte nabídky

Na českém trhu je nespočet nabídek operativních leasingů různých společností i značek automobilek. Proto je potřeba pečlivě vybírat a porovnávat jednotlivé nabídky. Nejdříve se zaměřte na výběr modelu vozu, který byste chtěli používat. Až budete mít jasno, jaký automobil přesně chcete, zaměřte se na aktuální možnosti operativních nabídek, abyste našli tu nejvýhodnější. Ohledně modelů se podívejte na automobilové testy, jež vám odkryjí detailnější informace při rozhodování. Jako ukázkový příklad uvádíme v odkazu test: Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 Turbo AT 4WD.

Nejvýhodnější nabídky operativních leasingů

Operativních leasingů na veškeré druhy automobilů se na trhu nabízí nespočet. Není vždy lehké se v nich zorientovat a vybrat tu nejlepší, ideální pro vás, šitou právě vám na míru. Naše doporučení zní, přidejte se do klubu Driveto. Rozhodně nebudete litovat. Díky členství se dostanete na ty nejlepší nabídky operativního leasingu.

Vyberete si tu nejlepší – a pak můžete už jen jezdit bez dalších starostí.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist