Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Online půjčka pomůže se zařízením nové kuchyně

Domov a dům jsou dvě zdánlivě podobná slova, jejichž význam se ale podstatně liší. Zatímco ten první stojí na pilířích společné lásky a soužití, dům by měl být kvalitní a splňovat naše požadavky a nároky na bydlení. Kvalita je bohužel v tomto případě úzce spjata s financemi, bez nich se zkrátka neobejdete. Mnoho lidí má i v dnešní době pocit, že když nakoupí ty nejlevnější spotřebiče, nábytek a další vybavení, ušetří velkou sumu peněz. Přitom jejich životnost, kvalita i vzhled jsou na mnohem nižší úrovni a ve výsledku zaplatíte mnohonásobně více. Proto se vyplatí sáhnout do našetřených úspor, a v případě, že ani ty nestačí, vyzkoušejte online půjčku.

Co je to online půjčka?

Slovem půjčka se rozumí akt, kdy je člověku poskytnuta určitá finanční částka, kterou osoba splácí po předem stanovené období. Výše částky, výše splátek i časový horizont se mohou lišit v závislosti na typu půjčky. Zpravidla největší částku, s dobou splatnosti někdy i v řádu desítek let představují hypotéky. Oproti tomu online půjčka se řadí spíše mezi ty krátkodobé. To znamená, že si půjčíte menší částku na kratší časové období. Je bezúčelná, což znamená, že získané peníze můžete použít na cokoliv – nové vybavení bytu, dovolenou, vánoční dárky. Nebo za ni můžete vybavit a zrekonstruovat celou kuchyni tak, aby vyhovovala vašim potřebám a byla dostatečně kvalitní. Kuchyň totiž představuje velmi zatěžované místo v bytě, kde jsou mnohem větší rizika poškození nábytku, podlah či obkladů. Proto se rozhodně nevyplácí šetřit na materiálech. V případě, že vaše úspory nestačí na provedení, jaké byste si představovali, online půjčka je skvělou volbou. Máte totiž možnost půjčit si chybějící částku v řádu několika tisíců nebo desetitisíců, kterou snadno splatíte během několika měsíců, tím pádem nezatíží rodinný rozpočet na dlouhou dobu. V tom se krátkodobé půjčky liší například od hypotéky, která je účelná, a lze ji využít pouze k nákupu či získání nemovitosti za účelem pronájmu či bydlení. Jak už název napovídá, online půjčku je možné zřídit z pohodlí domova, obvykle u nebankovních společností, přes internet.

Jaké výhody má online půjčka?

  • Snadné vyřízení: V dnešní době již není nutné, abyste navštěvovali banku, podepisovali řadu smluv a prohlášení, dokládali velké množství informací o příjmech, obejdete se dokonce bez ručitele. Navíc si můžete zařídit půjčku pohodlně z domu. Například společnost Ferratum nabízí pro své budoucí klienty jednoduchý online formulář, do kterého zadáte výši částky, kterou si chcete na měsíc půjčit a okamžitě se vám objeví kalkulátor, který vypočítá všechno ostatní, včetně výše denního úroku. U této společnosti navíc neplatíte žádné další poplatky za vyřízení, předčasné splacení, změny data splatnosti ani za čerpání půjčky.
  • Sjednáte kdykoliv a odkudkoliv: U online půjčky se nemusíte vázat na kamenné pobočky bank, a peníze můžete získat například i z dovolené. Tím pádem nemusíte na nic čekat a vyhnete se zdlouhavým schvalovacím procesům, kdy budete žít v nejistotě, zda půjčku vůbec dostanete. Nemusíte dokládat výši ani zdroje svých příjmů nebo výpis z registru dlužníků. Obvyklou podmínkou je pouze věk nad 18 let, české občanství a nutnost uhrazení veškerých nezaplacených pohledávek, jsou-li nějaké, u nebankovní společnosti.
  • Rychlost: Po schválení půjčky máte peníze na účtu během několika minut. Pro úspěšné dokončení potřebujete jen přístup k internetu, občanský průkaz, telefon a bankovní účet, na který vám bude částka zaslána.

Půjčka, která splní sen o nové kuchyni

Nová podlaha, omítky, nátěr, obklady, světla, skříně, nábytek,  kuchyňská linka s pracovní deskou, výkonné spotřebiče. Bez toho se pravděpodobně při rekonstrukci kuchyně neobejdete. A z dlouhodobého hlediska se určitě nevyplácí šetřit na základech, ale i vybavení. Jak už jsme zmiňovali výše, kuchyně snáze podléhají vnějším vlivům prostředí – pára, horký vzduch, voda, potraviny, zbytky jídla, manuální poškození. To vše může vést k rychlejšímu opotřebení, které je většinou více patrné u levnějších a ne příliš kvalitních materiálů, a to za mnohem kratší dobu. Ačkoliv se vám tedy počáteční investice může zdát příliš vysoká, rozhodně se vyplatí. Kuchyně z dobrých materiálů vám může vydržet mnohonásobně delší dobu, nebudete ji muset za pět let rekonstruovat a upravovat. Proto se nebojte využít online půjčku, dodržíte-li zásady správného půjčování, nemusíte se bát dlouhodobého zadlužení.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist