Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

OMEGA představuje Contellation Gents Collection

Ve světě dokonalé hodinářské přesnosti OMEGA přišel čas na odhalení nové pánské kolekce OMEGA Constellation Gents. Seznamte se s novou generací modelů hodinek pro muže, kteří vědí, co chtějí!

Nové hodinky OMEGA Constellation Gents odrážejí odvážného a dobrodružného ducha každého muže. Jsou klasické, nadčasové a inovativní zároveň. Jejich inspirací tentokrát byly nejslavnější rysy linie OMEGA Constallation – tedy ikonické řady s měsíční fází.

OMEGA navíc do návrhů designu hodinek integrovala některé ze svých nejlepších a nejmodernějších hodinářských materiálů. Proto v kolekci najdete modely z nerezové oceli, 18kt zlata nebo jejich kombinaci. Navíc téměř všechny pouzdra hodinek byla vytvořena v leštěné keramice, která dokonale kopíruje vzhled původního modelu Manhattan z roku 1982.

Pouze jeden model v nové kolekci má své vlastní pouzdro z nerezové oceli, které je umocněno černěnými římskými číslicemi. U ostatních modelů s keramickými pouzdry byly římské číslice vyrobeny z inovativních materiálů OMEGA Ceragold™ a Liquidmetal™.

Praktické zkosení podél okrajů pouzdra poskytlo ve srovnání s modely v minulosti linii OMEGA Constellation Gents štíhlejší vzhled. Úpravou prošly i ciferníky, aby vynikl elegantní a nadčasový design hodinek inspirovaný panoramaty Manhattanu odkazující na Sochu Svobody.

Většina nových modelů byla představena na kožených řemíncích s antibakteriální gumovou podšívkou. Dekorativní kovová vazba spojuje každou stranu popruhu s pouzdrem a podtrhuje tak unikátní vzhled těchto nových hodinek.

Zadní strana hodinek OMEGA Constellation Gents dává jeho majiteli možnost jedinečného pohledu na strojek OMEGA Master Co-Axial Calibre 8900/8901, který se nachází uvnitř. Všechny hodinky s označením Master Chronometer byly certifikovány federálním metrologickým institutem (METAS) podle nejvyšších standardů v oblasti přesnosti, výkonu a magnetického odporuju a poskytují tak svým majitelům ten nejpřesnější ča

Doporučená maloobchodní cena modelů je:

131.63.41.21.03.001 – 552 100 Kč/19 910 €

131.63.41.21.01.001 – 552 100 Kč/19 910 €

131.33.41.21.06.001 – 175 300 Kč/6320 €


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist