Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Okouzlila vás atraktivní dívka? Z těchto šperků se jí podlomí kolena!

Brilianty jsou úžasné drahé kameny, po kterých touží srdce mnoha žen. V té nejryzejší podobě, jsou pravé brilianty kameny s kulatým brusem, což je ztělesněním jejich unikátního luxusního vzhledu. Našli jste svou lásku, o které už víte, že je to ta pravá? Pak k sobě nic neladí lépe než tělo krásné ženy a briliantový šperk. Její půvab a elegance ozdobí pomyslná třešinka na dortu.

Na ženě svého srdce nešetřete

Glanc pravého gentlemana je tím, co vás šlechtí. Nemáme pravdu? Už od nepaměti je prokázání náklonnosti ženě šperkem s drahým kamenem nejen předáním luxusní krabičky s ještě luxusnějším obsahem. Vsadíte-li na stylové briliantové přívěsky, může z toho vzniknout chvíle intimní, plná něžných doteků. Od momentu, co se jí rozzáří oči, přes ten okamžik, kdy jí jej před zrcadlem pomáháte zapnout okolo krku, až po ten den nevyhnutelné pokračování nejrůznějších intimností. Však vy víte.

Záleží přitom jen na vás, zda dáte přednost opravdovému luxusu a zda jsou takové výdaje pro vaši peněženku přirozené, nebo zvolíte finančně přijatelnější alternativu i pro běžné smrtelníky. Také takové šperky jsou totiž v případě briliantů v nabídce klenotnictví. Cena briliantového šperku se vlastně odvíjí zejména od:

  • Velikosti kamene

  • Množství osázených kamenů

Lze totiž zvolit šperky s různě velkými kameny, ale také šperky, které jsou osázeny více kameny, zde už zpravidla menšími. Můžete také volit různé barvy zlata u přívěsků, od klasiky žluté a bílé až po módní růžové zlato.

Nakupujte srdcem i rozumem

Briliantových šperků samozřejmě existuje spoustu druhů a je jen na vás, co upřednostníte. Třeba vás ohromí briliantové náhrdelníky, které jsou rovněž v řadě provedení a variant, jež nenechají žádnou dívku chladnou. K výhodnému a pohodlnému nákupu vám dnes přitom může snadno pomoci široká nabídka klenotnictví provozujících e-shopy.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist