Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8121

Nový městský crossover ŠKODA KAMIQ

Modelem KAMIQ rozšiřuje automobilka ŠKODA svoji nabídku evropských vozů "SUV" o třetí model a poprvé také doplňuje silně rostoucí segment městských "SUV". KAMIQ se vzhledově tváří jako malé SUV, díky větší světlé výšce nebo zvýšené pozici sedadel, s agilitou kompaktního vozu a emocionálním designem typickým pro značku ŠKODA.

Díky moderním asistenčním a infotainment systémům, přiměřenému prostoru a mnoha prvkům Simply Clever splňuje nový vůz nároky lifestylově orientovaných zákazníků i rodin.

Nový KAMIQ navazuje v úspěšném designovém jazyce vozů SUV KODIAQ a KAROQ. Dvoudílné přední světlomety se světly pro denní svícení umístěnými nahoře však vytvářejí nový, specifický designový prvek. Vůz ŠKODA KAMIQ, jehož délka činí 4 241 mm, je kompaktnější než oba větší modely SUV KAROQ a KODIAQ. Díky celému konceptu vozu se tak hodí do víru velkoměsta.

Vstup do rychle rostoucího segmentu

KAMIQ je pokračováním nových modelů značky ŠKODA. V budoucnu se stane jedním z pilířů modelové palety značky, který přinese růstový potenciál. Hlavní cílovou skupinou jsou aktivní, lifestylově orientovaní zákazníci, pro které je důležitý komfort a moderní způsob cestování. Nevybírají si vůz pouzena základě praktických kritérií, ale chtějí se také bavit.

KAMIQ proto přináší sportovní a zároveň emocionální design do nového segmentu vozů. Vůz nabízí zvýšenou pozici sedadel a větší světlou výšku, velkorysý prostor navzdory kompaktním rozměrům, vysokou funkčnost a skvělé možnosti konektivity.

Model KAMIQ, který je nabízen výhradně s pohonem předních kol, je úsporný a šetrný k životnímu prostředí a nabízí skvělý poměr ceny a užitné hodnoty.

Škodu KAMIQ najdete právě teď u všech dobrých prodejců vozů značky ŠKODA.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist