Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Novostavby. Prodej bytů postavených v minulém roce v různých městech je vskutku široký

Rok 2020 byl bohatý na novostavby na prodej. Na různých místech České republiky vznikla řada nových i renovovaných rezidenčních sídel, která ještě stále nabízí byty na prodej. Pokud hledáte bydlení v moderní budově, ať už v centru města nebo na jeho okraji, tento článek vám přináší informace, kde bytové jednotky nebyly zatím zcela vyprodány. Dočtete se zde o developerských projektech, které byly již dokončeny a jsou ihned volné k nastěhování. Toužíte-li po životě v přepychové nemovitosti, pak věnujte pozornost následujícím řádkům.

Novostavby. Prodej bytů na brněnském venkově i ve městě

Obzvláště se developerským projektům v loňském roce dařilo v moravské metropoli. V jedné z nejhezčích částí města Brna – Žabovřeskách vyrostl luxusní bytový dům pro náročné klienty. Každé patro tohoto sídla disponuje pouze jedním jediným bytem, takže obyvatele domu mají absolutní soukromí. Také na Králově Poli můžete ještě stále nakupovat nové jednotky. Byla zde vybudována rezidence, jež nabízí vlastníkům bytů všechny výhody života na periferii.

  • Klidné bezpečné prostředí

  • Spoustu zeleně a blízkost přírody

  • Veškerou občanskou vybavenost

  • Jen několik minut vzdálené centrum města

Zkrátka nepřišel ani brněnský venkov. Jen pár kilometrů od Brna vznikl rekonstrukcí staré sýpky luxusní obytný dům. Pokud si chcete užít ryze vesnickou atmosféru a zároveň bydlet v pohodlí a přepychu, tak si pospěšte, k dispozici jsou pro velký zájem už jen poslední apartmány.

Nekonečné investiční příležitosti v Praze

Není žádné překvapení, že v Praze se developerským projektům daří. V roce 2020 jich zde bylo dokončeno hned několik. Za zmínku stojí moderní rezidence v pražských Štěrboholech či na Zbraslavi. V obou případech se jedná o luxusní bydlení v okrajových částech města, které je vhodné především pro rodiny s malými dětmi. Na své si zde přijdou ale také páry a jednotlivci, kteří chtějí utéct před ruchem velkoměsta. Koupě bytů na pražské periferii je tak dobrá investice do budoucna, jelikož mnoho lidí čím dál tím více upřednostňuje život v klidnějších lokalitách než v centru města.

Vysočina hlásí volné byty na prodej

Ani oblíbená chráněná krajinná oblast Žďárské vrchy nezůstala pozadu. V posledním roce se zde podařilo zrekonstruovat a probudit k životu starý rekreační areál. Toto středisko se rázem stalo moderním domem, jenž nabízí originální bydlení v přírodě. Budoucí obyvatelé se kromě jedinečného designu a atypických dispozic bytů mohou kochat také krásnou přírodou. V okolí se nachází mnoho turisticky značených stezek a spousta možností sportovního vyžití.

Bydlení v libereckých věžích

Volné byty na prodej najdete i v Liberci. Zejména milovníci výhledů ocení novostavby, které vznikly v městě bílých tygrů. Do nebe se tu tyčí celkem 3 věžové domy nabízející menší i větší bytové jednotky. Mezi jednotlivými domy se nachází komerční budovy, administrativní prostory a rozlehlé parkoviště. Věže mají 9 až 12 pater a najdete v nich byty o těchto dispozicích:

  • 1+kk (od 49,5 m2)

  • 2+kk

  • 3+kk

  • 4+kk (do 119 m2)

Protože se zástavba nachází přímo v centru města, mají její obyvatelé vše potřebné na dosah ruky. Z nejvyšších pater věží se navíc můžete kochat dalekými výhledy na Lužické a Jizerské hory.

Tak toto byl výběr realizovaných developerských projektů v roce 2020, kde stále můžete nakupovat nové byty. Dočetli jste se, že mnoho rezidenci vzniklo v Praze a Brně, ale že ani jiné okresy nezaostávaly. Zjistili jste, že stavební společnosti nezahálely ani na Vysočině a v Liberci a že kromě nových zástaveb je možné pořídit si byt třeba ve zrekonstruované sýpce z roku 1745.

A jakému bydlení dáváte přednost vy? Líbí se vám moderní budovy s atypickými dispozicemi nebo zůstáváte věrni starším zástavbám, které mají atmosféru? Nebojte se s námi podělit o své názory v komentářích.

 

Zdroj foto: Novostavby.com, Rezidence-nabrezi.cz, Endeka.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist