Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Nové LED veřejné osvětlení šetří přírodu a finance

Světelné znečištění je velkým tématem, do kterého neodmyslitelně patří i veřejné osvětlení. To bývá často nevhodně umístěno a špatně nainstalováno. Mnoho měst, ale i firem, má zapojené nemoderní veřejné osvětlení. Přitom vůbec netuší, kolik by mohli jeho změnou na LED verzi ušetřit finančních prostředků. Přestaňte platit zbytečné výdaje za elektrickou energii, kterou spotřebovává zastaralé veřejné osvětlení. Oživte vaše cash-flow a ušetřené peníze využijte třeba na nové investiční příležitosti.

Proč se vám LED veřejné osvětlení vyplatí?

Běžné veřejné osvětlení měst, průmyslových a firemních areálů, musí být především funkční. Důvodem jsou bezpečnostní hlediska a normy, kvůli kterým je většina osvětlení instalována. Proto je zastaralé pouliční osvětlení ve tvaru koulí a jiných dekoračních tvarů naprosto nevhodné. Špatně svítí, a navíc svojí spotřebou energie není ekologické, ani ekonomické. Naproti tomu je LED veřejné osvětlení skvělou volbou, která splňuje veškerábezpečnostní, ale i ekonomická hlediska.

TIP: Chcete ušetřit ještě více finančních prostředků? Pořiďte si LED veřejné osvětlení ve stmívatelné verzi. Jen tak budete moci regulovat míru svitu v závislosti na intenzitě dopravy, nebo pracovní době ve firmě. Zároveň tím značně snížíte světelné znečištění vašeho okolí.

 

Jak je možné, že instalací LED veřejného osvětlení ušetříte váš finanční rozpočet? Důvodem je odlišný typ přeměny přiváděné energie na svit. Klasické žárovky dodanou energii přemění nejen na světlo, ale i teplo. Proto je jejich chod finančně náročný, neekologický a svítivost neefektivní. LED technologie energii mění z větší části pouze na světlo. Navíc je jejich světelný tok usměrněný. Proto vám skvěle osvítí pouze místa, které potřebujete. Tím pádem nevytváří žádný rušivý vedlejší efekt a nežádoucí energetické ztráty.

Přenechejte výměnu odborníkům

Rádi byste vyměnili vaše stávající veřejné osvětlení, ale nevíte jak? Přenechejte tyto starosti odborníkům. Speciální e-shopy jako například www.ledsviti.cz nabízí nejen velký výběr LED osvětlení, ale také zákaznický servis. Můžete si u nich domluvit individuální návštěvu vyškoleného zaměstnance do vašeho města, nebo firmy. Ten vám na základě získaných informací a vašich požadavků vytvoří projekt šitý na míru, a to včetně finančního rozpočtu. Samozřejmostí je možnost finální instalace vybraného veřejného osvětlení.

Provoz LED veřejného osvětlení je bezúdržbový

LED veřejné osvětlení splňuje veškeré bezpečnostní podmínky pro provoz v extrémních podmínkách a při teplotních výkyvech. Díky stupni krytí IP65 ho můžete nainstalovat do prašného a vlhkého prostředí. Velkou výhodou je jeho bezúdržbový provoz. Během jeho dlouhé životnosti není nutné vyměňovat žárovky, nebo jiné součástky. Ušetřený čas a finanční prostředky tak můžete věnovat důležitým pracovním projektům.

Zdroj foto: Ledsviti.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist