Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Nové Family Apartments by ASTORIA Hotel & Medical Spa

Unikátní Family Apartments by ASTORIA Hotel and Medical Spa v centru Karlových Varů otevřou své brány po kompletní rekonstrukci koncem října. Apartmány nabízí veškerý komfort pro rodiny s dětmi, které milují aktivní dovolenou. Moderní koncept podtrhuje design interiérů. Ten navrhl uznávaný streetartový umělec Chemis. Dům s výtahem nabízí na pěti podlažích 10 apartmánů s celkovou kapacitou 47 lůžek.

Family Apartments se nachází nad hlavní budovou ASTORIA Hotel & Medical Spa, ve kterém mohou návštěvníci využívat všechny jeho lázeňské, wellness a gastronomické služby. Apartmány si hosté mohou rezervovat na stránkách www.astoria-spa.cz. Do některých pokojů mají povolen vstup i domácí mazlíčci.

Apartmány jsme plánovali dlouho, protože koncept ubytování zaměřený na rodiny v Karlových Varech chyběl. Jsme rádi, že můžeme našim hostům nabídnout skutečně unikátní prostory, na kterých jsme mimo jiné spolupracovali se světoznámým streetartovým umělcem Chemisem,“ říká ředitel hotelu Milan Krajovan a s úsměvem dodává: „Chtěli jsme, aby hravost a kreativita apartmánů dokonale ladila s našimi hosty a věřím, že se nám to povedlo.“

 

Nové Family Apartments by ASTORIA Hotel & Medical Spa

 

Nadstandardní vybavení apartmánů

Součástí každého apartmánu je plně vybavená kuchyně se všemi spotřebiči, Smart TV se satelitními kanály, trezorem, wifi, koupelnou vybavenou toaletními potřebami a zajištěn je také každodenní úklid. Pro hosty jsou k dispozici společné prostory domu, kde je technická místnost s pračkou a to včetně pracího prášku, dále sušička, žehlička, žehlicí prkno, dřez a velký otopný žebřík pro sušení oblečení. V přízemí domu se nachází dětská herna s prolézačkami, dětskými hračkami, úschovna kol, lyží a kočárků.

 
Nové Family Apartments by ASTORIA Hotel & Medical Spa
 

Design ve stylu street art

Na designu, který se prolíná celým interiérem budovy, pracoval skoro rok světově uznávaný streetartový umělec Chemis. Do jednotlivých pokojů vytvořil originální velkoformátové tapety a hlavní halu tvořil sám sprejem.

Na stropech je centrální motiv, který zobrazuje prvopočátek graffiti a další tématika související s Karlovými Vary, kde je v jednotlivých detailech vše, co máme spojené s tímto městem. Snažil jsem se motivy použít neotřelým způsobem. Jedná se o rodinné apartmány, kde budou ubytované rodiny s dětmi, a proto jsou stropy navržené jako neomezený zdroj, ve kterém nejen díky dětské představivosti můžete najít nespočet variací, kombinací a témat. Host může strávit poměrně dost času zkoumáním a třeba i relaxací z postele. Je to důležitý prvek všech pokojů, který člověk nikde jinde neuvidí,” říká sám Chemis.

 
Nové Family Apartments by ASTORIA Hotel & Medical Spa
 

Lázeňská pohoda i aktivní dovolená

Díky skvělému umístění je jen kousek od apartmánů historické centrum, kolonáda i minerální prameny. Pro milovníky aktivní dovolené je v blízkosti areál Klínovec. Cesta autem trvá 30 minut a Klínovec nabízí celoroční vyžití. V létě 30 kilometrů trailových tratí a v zimě více než 30 upravených sjezdovek a bezpočet běžeckých tratí. Karlovy Vary jsou navíc obklopené lesy s krásnými vyhlídkami pro klidné procházky.

 

Nové Family Apartments by ASTORIA Hotel & Medical Spa

 

O konceptu ASTORIA

Pod značkou by ASTORIA je rovněž ASTORIA Hotel & Medical Spa, složený z pěti lázeňských domů s profesionální lázeňskou péčí a samostatný dům Art Deco WOLKER se zámeckou atmosférou, vzdálený jen několik minut chůze od hotelu ASTORIA. K dispozici je celkem 142 pokojů s maximálním komfortem.

Ředitel ASTORIA Hotel & Medical Spa je hrdým držitelem ocenění Hoteliér roku 2022.

 

Více informací najdete na www.astoria-spa.cz


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist