Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Nová značka kvalitních peněženek Peterson

Každý správný moderní muž musí především dobře vypadat. Tvoří si nějakou svoji image, kterou se prezentuje navenek. Právě šatník je jeho první vizitkou, jíž působí na své okolí. Podle něj se sám „zaškatulkuje“ do určitého „levelu“ mužů. A neodmyslitelnou součástí pánského outfitu jsou i doplňky. Právě na nich opravdu záleží, abyste celkový dojem, jímž zapůsobíte, měli dotažený k naprosté dokonalosti. Jedním z takových doplňků jsou i pánské peněženky. I v nich se odráží osobitý styl každého muže.

Peněženka jako módní doplněk i symbol úspěchu

Na peněžence jako módním doplňku velmi záleží, bereme ji do ruky vlastně v ty nejdůležitější momenty, kdy jsme jako muži-gentlemani v dominantním postavení coby platící, nebo vyřizující důležité záležitosti. Z peněženky vyjímáme svoji vizitku, doklad totožnosti či klubovou kartu. Proto by peněženka měla být odrazem naše stylu a úspěchu.

Kvalitní peněženky pro muže i ženy

Peněženky Peterson jsou novou značkou na našem trhu. Nabízí kvalitní a pánské i dámské kožené peněženky, které se vyznačují špičkovými materiály a precizním zpracováním. Navíc jsou velmi moderní a nadčasové. Dokonale podtrhnou váš osobitý styl, a vy je budete rádi a bez zábran vystavovat při placení na odiv svému okolí.


Krátce o značce Peterson

Peněženky Peterson jsou dílem mladých návrhářů, kteří chtěli prolomit stereotyp šedi v oblasti pánských a dámských módních doplňků. Nabídli v oblasti peněženek schematicky avantgardní design a průlom v podobě nekonvenčního přístupu k vytváření věcí, které slouží ke každodennímu užívání. Specializace návrhářů pouze na peněženky umožnila najít ta nejlepší řešení tohoto doplňku. Značka Peterson si zakládá na výrobě peněženek z pravé kůže. Od ostatních se odlišuje nejen kvalitou za rozumnou cenu, ale také velmi specifickým a stylovým balením. Každá peněženka je speciálně zabalena. Ty pánské mají neobvyklé plechové krabičky, a dámské zase tvrdé papírové obaly s potiskem loga výrobce.

Kde můžete zakoupit peněženky značky Peterson

Kvalitní dámské a pánské kožené peněženky značky Peterson zakoupíte v e-shopu www.penezenky-ahal.cz. Mají zde opravdu široký výběr, ve kterém si každý nalezne tu svoji. A navíc jsou za přijatelné ceny. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist