Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Nová kolekce moto oblečení MBW 2017

Pro dokonalý prožitek z jízdy na motorce potřebujete nejen dobrý stroj, ale také kvalitní moto oblečení. Výstroj z moderních materiálů, které vás ochrání na cestách, je to pravé, co byste měli na ježdění oblékat. Kde si takové vybavení pořídíte, vám poradíme v následujících řádcích.

Jedním takovým je český výrobce oblečení na motorku značka MBW. V nabídce mají moto kalhoty, bundy, rukavice, kombinézy, funkční termo prádlo a další doplňky.

Kolekce moto oblečení jaro 2017

Pro letošní novou jarní kolekci je připraveno 16 novinek moto oblečení, ve kterém nechybí ani boty na motorku. Nejnovější produktové kousky naleznete pod označením Jester, Hurricane, Apollo + Gili, Katniss + Gabi, NFS, Bravo, Poco, Dustin, Mike, Mentor, Adventure + GT Adventure jacket + GT Adventure pants. Na některé z nich se teď podíváme podrobněji. Jako první z novinek bychom rádi představili bundy na motorku.

Sportovní kožená bunda MBW Jester

Velmi dobrá je sportovní kožená bunda MBW Jester. Pokud máte rádi osobitý design, tak právě tento kousek nesmí chybět ve vašem šatníku. Její velkou předností je odepínací termovložka. Použita je kvalitní a silná hovězí useň. Navíc je vybavena spoustou bezpečnostních prvků jako dvojité a trojité švy, zelené reflexní pruhy, speciální chrániče ramen, loktů a páteře. Nechybí ani vyjímatelné CE protektory na ramenou a loktech. Na límci a v zakončení rukávů se nachází neopren. V oblasti paží je použitá kevlarová streč a samozřejmostí jsou pásky v pase na stáhnutí. Osazená je dvěma vnějšími a vnitřní kapsami na zip. K dispozici jsou i vnitřní zipy na sepnutí s kalhotami.

Moto kalhoty MBW Gili

Kalhoty na motorku s membránou jsou vhodnou ochranou proti větru a dešti. K dobré bezpečnosti přispívá kvalitní kůže, která je použita na kolenou, bocích a hýždích, tedy na místech, na která se nejčastěji padá. Exponovaná místa díky tomu více vydrží a neprošoupou se. Zbylé časti kalhot jsou textilní. Kalhoty jsou osazeny reflexními prvky na zadní části nohavic. Použitá prodyšná membrána s vodě a větru odolnou funkcí je vyjímatelná, a tak z kalhot lehce vykouzlíte i letní verzi. Standardně mají dvě kapsy na zip a připínání umožňující sepnutí s bundou.

Doporučení: Ke kalhotům Gili se dobře hodí bunda Apollo se kterou tvoří dohromady dokonalý komplet.

Kde si moto oblečení MBW objednat

Další nové kousky z kolekce jaro 2017 naleznete přímo v oficiálním e-shopu výrobce MBW na www.m-b-w.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist