Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Nekupujte si nové lyže – půjčte si je

Zimní lyžařská sezóna je tady a s ní i spousta dobrého lyžování. Meteorologové navíc hlásí, že letos budou velmi dobré sněhové podmínky, a tak si pořádné zimní radovánky užijeme i v České republice. Abyste si pořádnou jízdu vychutnali co nejlépe, bude třeba někde sehnat dobré vybavení. Pokud si chcete pořídit nové kvalitní lyže, připravte si větší obnos. Anebo si od nás můžete nechat poradit, jak mít pro tuto sezónu to nejlepší, aniž byste utráceli zbytečné horentní sumy. Výhodným řešením je půjčovna lyží.

Půjčovna lyží jako dokonalé řešení

Lyžařské vybavení si nemusíte kupovat nové. Můžete využít služeb půjčovny lyží, a ušetřit tak spousty peněz. Navíc jsou všechny sety pravidelně servisovány, a tak máte zaručenou vyšší bezpečnost. Výhodnost tohoto řešení je hned v několika směrech. Nejvíce se vyplatí u malých dětí, neboť v rámci jejich rychlého růstu je jinak nutno pořizovat nové lyže, boty, oblečení a další výbavu prakticky každou sezónu. Zapůjčení setu na celou sezónu bývá i cenově zvýhodněné, a tím i více dostupné. V případě jakýchkoliv technických problémů vám ve většině dobrých půjčoven rozbité lyže vymění na místě za nové.

Půjčte si typ lyží, které si chcete koupit

Půjčovna lyží se dá využít i v rámci příprav na koupi nového vybavení. Zapůjčte si stejný typ či plánovanou značku lyží, které si chcete pořídit. Můžete si tak bez jakéhokoliv rizika vyzkoušet, jestli vám budou vyhovovat. Tímto postupem snadno vyloučíte vybavení, které by vám nakonec třeba ani nesedělo.

Kde mají dobrý výběr lyží a kvalitní servis

Hledáte-li kvalitní půjčovnu lyží, je potřeba si vybrat tu nejlepší. Naším tipem je půjčovna „Lyže go home“ – LYZEGOHOME, kde mají široký výběr lyží sjezdových i běžeckých. Součástí poskytovaných služeb je zde i odpovídající servis, kde vám zapůjčené lyže profesionálně připraví pro aktuální sníh a počasí.

Více informací a kompletní ceníky naleznete na www.lyze-go-home.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist