Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Nejvyšší řada diářů ADK Prezident šitá v České republice!

Luxusní kožené pánské diáře ADK Prezident jsou vlajkovou lodí flotily diářů ADK.


Základem kolekce Prezident je nesmírně kvalitní italská kůže, zpracovaná přírodním způsobem a barvená s maximálním důrazem na hloubku barvy. Konkrétně do klasické černé nebo tradiční hnědé. Je na omak velmi příjemná a má svůj charakter. Kombinace s precizním zpracováním a tradiční českou ruční prací dává vzniknout praktickým a vysoce reprezentativním deskám diáře, který je více než důstojným spolupracovníkem každého člověka, který aktivním způsobem nakládá se svým časem.

Diář je kompletně vybaven a připraven pro používání. Nechybí ani kuličková tužka Expert tradiční luxusní francouzské značky Waterman. Nyní je diář vybaven sadou pro denní plánování na rok 2020. Pokud byste si ho pořídili ještě letos, na vyžádání dostanete od ADK formuláře i pro zbývající část roku 2019. Nemusíte tak čekat na Nový rok a svůj nový diář můžete začít používat hned!


 
Několik designových prvků spojuje tento diář s aktovkou ADK Prezident. Elegantní, praktická a luxusní aktovka ADK Prezident je vyrobena s maximální péčí a důrazem na dokonalý vzhled a dlouhou životnost stejnými postupy a ze stejné kůže jako diář. Spolu tvoří set, který podpoří prestiž a osobní šarm svého majitele. Bez problémů ale svou osobní kolekci můžete rozšířit i o další produkty z tradiční kolekce kožené galanterie ADK Fashion. Jako ideální doplněk k diáři v jeho domovském prostředí se nabízí třeba stolní set ADK Oxford, který pak dokreslí nádech výjimečnosti Vaší kanceláře nebo psacího stolu.

Diáře ADK Prezident stojí v čele rodiny českých diářů, které společnost ADK vyrábí už od roku 1992. Velkou výhodou Plánovacího systému ADK je to, že je navržen pro naprosto individuální využití. Dává tak prostor pro individuální styly řízení času, projektů, financí, stanovování, evidenci a rekapitulaci priorit a cílů. Nevnucuje uživateli jeden univerzální styl. Ádékáčko může být Vaším nenahraditelným pomocníkem v každodenním životě, získá Vám několik hodin týdně času navíc, pomůže vyhnout se stresu, odbourat „požírače času“ a dosáhnout snadněji i těch nejnáročnějších cílů. V každém případě pomůže si lépe uspořádat život a být spokojenější.

 

Více informací a produktů naleznete na www.adk.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist