Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Nejlevnější uhelné brikety pořídíte mimo topnou sezónu, tedy právě nyní

Řešíte teď spíše zalévání zahrádky a zaštipování rajčat ve skleníku? Chyba. Právě nyní se totiž nejlevnějším způsobem nachystáte na novou topnou sezonu. Až do července včetně lze totiž i uhelné brikety pořídit za mimosezónní zvýhodněné ceny.

Uhelné brikety jsou topivem s maximální výhřevností

Není to žádné neekologické palivo. Při správném způsobu topení a využití vhodných kamen či krbové vložky hoří zcela bez kouře a bez zápachu. Díky své vysoké výhřevnosti a dlouhé době hoření jsou uhelné brikety vhodné též pro noční topení.

Mnoho lidí využívá uhelné brikety pro kombinaci topení se dřevem

Uhelnými briketami topí lidé ve chvíli, kdy není čas na časté přikládání, a v noci. Na noc postačí na rozžhavené uhlíky přiložit dvě až čtyři brikety a teplo se udrží během celé noci. Nemusíte tak k topení vstávat. Využijí to domácnosti bez ústředního topení, pak tam, kde se v některých místnostech v zimě přitápí pomocí kamen, ale rovněž na chalupách. Pro chalupáře jsou uhelné brikety skvělým doplňkem pro topení dřevem. Praktické brikety z uhlí však využijí i starší lidé či ženy. Toto topivo se prodává baleno po 10 kg. Buď pouze staženo páskou, baleno ve fólii, nebo ekologicky v papírovém obalu v tašce. Manipulace s takto malým balením je snadné pro každého, navíc jde o velice čistou práci.

Kde si uhelné brikety koupit?

Výhodné ceny uhelných briket se nabízí při velkoodběru alespoň jedné palety. Kvalitní uhelné brikety německých značek Heizprofi (dříve Union) prodává e-shop Uhelnebrikety.cz. Své topivo si objednáte snadno v e-shopu. Přičemž při odběru od jedné palety máte zdarma dopravu po celé České republice. Nemusíte tedy kvůli levnější dopravě hledat dodavatele topiva ve svém okolí, ani se samozásobit vlastním dovozem. Aktuálně máte navíc možnost využít levnější mimosezónní ceny.

Zdroj foto: Uhelnebrikety.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist