Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Nejlepší modely sportovních bot pro muže

Fyzická aktivita, to je dokonalé odskočení od každodenní rutiny a co více, je to nedocenitelná činnost pro zachování dobré kondice, dobrého pocitu a zdraví. Jednak se oplácí myslet na to, že bez ohledu na to, jakému sportu se věnujeme, je nezbytná odpovídající výbava a v tom především boty. To právě na naších nohách spočívá celá zátěž, proto rovněž komfort a stabilita jsou tak důležité během každé fyzické aktivity. Dobře vybrané boty nás ochrání před případnými úrazy, jaké na nás během vykonávání sportu číhají.

Boty do posilovny

Posilovna je místem, ve kterém praktikujeme širokou škálu cviků. Proto rovněž obuv musí být funkční a univerzální, tak abychom ji mohli využít na různé druhy tréninku.  Nejdůležitější je samozřejmě podrážka - měkká a elastická, která také zajistí odpovídající odpružení. Další důležitou otázkou je svršek. Nejlépe, aby byl vyroben z prodyšného materiálu, jako je např. síťovina, která zajistí dobrou ventilaci a odvádění vlhkosti. Při hledání ideálních bot do posilovny, se oplatí vsadit na populární modely, jako jsou Nike Renew Retaliation, Puma Leader VT Bold či také Under Armour UA SpeedForm, které bez problému najdete v sortimentu internetového obchodu e50style.cz.

Boty na běhání

Při běhu je chodidlo zatíženo při každém kontaktu se zemí, je tedy nejvíce vystavováno možnému úrazu. Bez ohledem na to, zda běháme profesionálně nebo jen rekreačně, měli bychom se zaměřit na dobré boty, které zajistí bezpečí a komfort během tréninku. Za to odpovídá samozřejmě podrážka. Ta je nejčastěji vyrobená z pěny EVA a obvykle ji doplňuje novodobý systém tlumící otřesy. Konstrukce bot na běhání musí být především lehká a stabilní, tak aby ideálně stabilizovala nohu. Internetový obchod e50style.cz nabízí mnoho modelů, díky čemu snadno najdete ten ideální. Takové modely, jako například Nike Revolution, adidas Runfalcon či Reebok Energylux, to jsou specializované boty, které splní potřeby dokonce i těch nejnáročnějších sportovců.

Boty na fotbal

Fotbal je sport, který se hraje především nohama, proto zásadní jsou zde pořádné boty. Odpovědně vybraná obuv zlepší nejen manipulaci s míčem, ale také rychlost a obratnost na hřišti, díky čemu se hra stane efektivnější. Je třeba myslet také na to, že při výběru bot na fotbal záleží ve velké míře rovněž na druhu povrchu, na kterém budete hrát. Na e50style.cz  jsou dostupné fotbalové boty jak na přírodní, tak i umělý trávník, či do haly. Pokud si ceníte pohodlí a vysokou jakost zpracování, vsaďte na kultovní modely, které jsou oblíbené mezi slavnými fotbalisty, jako jsou adidas Predator, Nike Phantom Venom nebo Lotto Spider 700 XV.

Bez ohledu na to, zda teprve se sportem začínáte nebo ho provozujete již několik let, odpovědně vybrané sportovní boty jsou nezbytností. Zajistí nejen pohodlí a bezpečí, ale také umožní dosáhnout těch nejlepších výsledků.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist