Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Nejdůležitější součástí pánského šatníku je kabát

V současnosti, chcete-li být považován za moderního muže, musíte se o sebe náležitě starat. Už dávno je pryč doba, kdy na zevnějšku muže až tak moc nezáleželo. Aktuální trend významně posiluje veškeré služby zaměřené právě na mužskou populaci. Na vzestupu jsou barber shopy, pánské kosmetické salóny, speciální kosmetika, a pozadu nezůstávají ani módní značky a internetové obchody zaměřené vyloženě na muže.

Právě oblečení patří mezi důležitá kritéria, podle kterých se hned na první pohled muži dělí na „zajímavé“ a „obyčejné“. Proto je potřeba věnovat náležitou pozornost outfitům, které nosíte. Platí to jak pro volnočasové a pracovní, tak i ty pro sváteční chvíle. Nejdůležitější součástí pánského šatníku je kabát.

Pánské kabáty pro všechna roční období

Pánský kabát už dávno není výsadou zimních období. Pronikl i do oblékání na jaro a podzim. Muži si tento svrchní díl oblečení oblíbili především pro jeho eleganci a univerzálnost. Hodí se takřka ke všem příležitostem. Ať už se jedná o procházky, volný čas, nákupy, nebo cesty do města či za kulturou. Důležité je vybrat si kabát podle kvality materiálu. Nejčastěji je vyroben z kvalitní vlny, ta dodává kabátům jemnost, a ještě navíc dobře hřeje. Naším tipem na dobrý nákup je elegantní pánský kabát, který nejen dělá hezkou postavu, ale také se hodí ke každé příležitosti. Velmi oblíbený je i kožený kabát, hlavně pro svou snadnou údržbu.

Vybírejte podle aktuálních trendů barev i střihů

V pánských kabátech jsou nejvíce trendy následující barvy. Chybu rozhodně neuděláte s klasikou, jako je černá a tmavě modrá. Nebojte se ani odvážnějších barev. Velmi nadčasová je béžová a světle hnědá, ta je nyní velmi moderní v odstínech velbloudí srsti. Nebojte se též upustit od jednobarevných modelů, dopřejte si různé kombinace barev a vzorů. Nešlápnete vedle ani s kostkovanými či jinak vzorovanými modely. Odvázat se můžete i v rámci střihů, a to jak v krátkých, tak i středně dlouhých variantách.    

Široký výběr mnoha značek a modelů

Chcete-li si pořídit kvalitní pánské kabáty pro slavnostní i každodenní chvíle, pak musíte navštívit internetové stránky www.taxido.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist