Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Nebojte se studia v cizím jazyce. Zajistí vám cenné kontakty

Na tuzemském trhu působí celá řada nadnárodních firem, které operují takřka po celém světě. České firmy spolupracují se zahraničními partnery a některé z nich působí globálně. Čím více roste zahraniční obchod, tím větší je i poptávka po jazykově vybavených zaměstnancích. Nejen vysokoškolští studenti tíhnou k výuce v cizím jazyce. Zájem o studium v angličtině roste také v rámci MBA studia.

Motivace ke studiu alespoň v jednom z cizích jazyků je jasná – student vylepší svou slovní zásobu, v praxi se setká s odbornou terminologií svého oboru a získá větší jistotu při komunikaci v daném jazyce. Jednou z možností, jak se ke studiu v cizím jazyce dostat, je odjet do zahraniční. To si ale můžou dovolit spíše středoškolští nebo vysokoškolští studenti, manažery limituje čas a pracovní povinnosti, a proto volí spíše online formu zdokonalování svých znalostí. „V případě MBA programů v anglickém jazyce se však nejedná pouze o jazykové benefity typu rozšíření slovní zásoby, lepší využívání jazyka a plynulejší komunikace. Jde o komplexní odborné studium, díky kterému hlouběji proniknete do oboru, získáte důležité pracovní i osobní kontakty, kvalitně se připravíte na praxi, a především se budete rozvíjet v širokém mezinárodním kontextu,“ říká Kester Osahenye, Ph.D., MMP, lektor online MBA oboru Marketing Management and International Business na institutu CEMI.

V České republice je velká poptávka po nejmodernějších způsobech výuky. Mezi nejdůležitější aspekty při výběru té správné školy patří také jazyk, ve kterém je výuka vedena.

„Velká část našich studentů pracuje v nadnárodních firmách a korporacích a přirozeně také o studium MBA v angličtině projevují zájem cizinci žijící a pracující dlouhodobě v naší zemi,“ uvádí ředitel institutu CEMI Mgr. Štěpán Mika.

Co se týče profesních titulů, MBA titul patří mezi ty nejvyhledávanější, i vzhledem k tomu, že je v mnoha nadnárodních firmách považován za jakýsi vzdělávací standard pro manažerské pozice, a jeho obliba roste i v ČR.

„Pro zahraniční firmy jsou české akademické tituly často nepřehledné a nebývají zárukou požadovaných (zejména praktických) znalostí a dovedností, naopak u MBA vzdělání zahraniční firmy vědí, co mají od držitelů těchto titulů očekávat. A obzvláště si cení MBA absolventů, kteří v angličtině vystudují obory zaměřené na mezinárodní byznys,“ říká Mika.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist