Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Naše tipy na oblečení do ložnice

Spánek je pro každého z nás nesmírně důležitý a fakticky se bez něj nemáme šanci obejít. Hojně diskutovaná je především jeho kvalita. Ne v každém prostředí a za jakýchkoli podmínek lze strávit pohodou prosycené chvíle. I proto se vyplatí dbát na každý detail. Vybavením ložnice se zabývat nebudeme, nicméně zaměříme se na spodní prádlo, které se v ložnici tradičně nosí.

Spodní prádlo jako velký omyl

Hned na úvod je zapotřebí říct, že spousta lidí preferuje spodní prádlo. Pánové spí běžně v trenkách či boxerkách a ženy ve svém spodním prádle typu podprsenek či kalhotek. Skutečnost je ovšem taková, že se nejedná o ideální variantu. Přes den se v těchto oděvech potíte a v noci v nich spíte? Optimální je minimálně si spodní prádlo před spánkem převléct. V čistém se bude spát mnohem lépe. I tak ale existuje spousta oděvů určených přímo do ložnice.

Klasické pyžamo a noční košile

Jakousi klasiku představují pyžama. Už dávno pryč jsou doby, kdy by se jednalo o klasické dlouhé kalhoty a košile s dlouhým rukávem. Dnes frčí především trička s krátkým rukávem a krátké kalhoty. Takovýto komplet je jednoduchý, vzdušný a elegantní. Jinak není problém volit i standardní pánské noční košile. Pro dámy jsou optimální sexy košilky. Střihově i barevně není problém vybírat ze spousty poutavých variací, které vám prostě a jednoduše padnou do oka.  

Na materiálu záleží

Určitě vsaďte i na kvalitní materiál. Nejoblíbenější je 100% bavlna. Je přírodní, jemná a lze z ní vytvořit jakékoli střihy. Pozor si dejte hlavně na to, aby pyžamo nebylo příliš malé a těsné. Upřednostněte pohodlí před vlastním vzhledem. Dobrou volbou jsou mimo jiné také levné overaly na spaní. Mnohým lidem vyhovují zejména z hlediska zamezení prochladnutí a celkového pohodlí při spánku. Zajistí taktéž jednoduché vysvlékání i oblékání celého kompletu. Ráno se zkrátka nezdržíte. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist