Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Nápady na vtipné i praktické dárky

Potřebujete dárek k narozeninám, svátku nebo výročí a nevíte si rady? Inspirujte se ověřenými tipy a spojte vtip a praktičnost. Vyberte dárek, který svým balením nebo vzhledem obdarovaného rozesměje, ale zároveň u dárku najde i praktické použití. Takový dárek ocení snad každý.

Vtipně balené dárky

Pokud máte v plánu obdarovat své blízké něčím praktickým, jako jsou například ponožky, dámské a pánské spodní prádlo nebo jiný měkký dárek, zkuste jej alespoň vtipně zabalit. Ponožky můžete srolovat například do květiny nebo z kousku oblečení poskládat třeba zvířátko. Nebojte se ani vtipného balení do větší krabičky a posléze menších tak, aby obdarovaný musel dárek hledat.

Dárky do domácnosti

Při výběru dárku do domácnosti nemusíte pořizovat jen obyčejné nudné pomůcky do kuchyně. Inspirujte se vtipnými dárky, kdy například vyberte hrneček s vtipným potiskem, kuchyňské nádobí originálního vzhledu nebo třeba jiné vtipné doplňky do domácnosti.

Vtipné oblečení

Mezi oblíbené dárky patří i vtipné oblečení. Kromě oblíbených bavlněných kalhotek můžete jako dárek pořídit i další dámské spodní prádlo. Vyberte kalhotky se zajímavým potiskem, s obrázky, případně s vtipným vzkazem. Pro muže vyberte kvalitní bavlněné trenýrky s obrázkem. Skvělým dárkem jsou i vtipná trička, mikiny nebo třeba barevné legíny.

Vyrobené dárky

Kreativní duše mohou dárky vyrobit. Může se jednat o kresbu na již stávající oblečení, například zmíněné bavlněné kalhotky nebo pánské bavlněné trenýrky. Použijte fixy na textil nebo přímo zažehlovací barvy. Nebojte se ani jedlých dárků, vyrobit můžete domácí sirup, marmeládu nebo třeba paštiku či sušenky.

Osobité dárky

Při obdarovávání blízkých se zaměřte na informace, které o nich víte. Dárek vybírejte tak, aby byl přímo na míru. Uvidíte, že osobité dárky budou mít největší úspěch, protože druhým ukážete, jak vám na nich záleží. Poslouchejte své blízké, vnímejte jejich potřeby a překvapte dárkem, který jen tak od někoho nedostanou.

Zdroj foto: Andrie.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist