Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Na mužskou menopauzu platí erotické pomůcky – víme, jaké jsou nejlepší

Mužský přechod, alternativa k tomu ženskému, prý není mýtus a existuje. Jde o kombinaci jakési krize středního věku a počátek různých zdravotních problémů, které se u nás mužů objeví většinou už po čtyřicítce. Jak to končí? Mnohdy našimi zálety, opuštěním rodiny a spadnutím do dalšího chomoutu, ve kterém to není o nic lepší. Obvykle s mladší partnerkou, jíž nestačíme. Co s tím?

Lékaři doporučují zaměřit se na zlepšení svého sexuálního života ve stávajícím vztahu. A k tomu potřebujeme dostat do kondice nejen sebe, ale rovněž naše menší já, bez nějž sex není to pravé.

Proto vám v následujících řádcích prozradíme pár tipů, jak na to.

Zdraví a sex spolu úzce souvisí

Přechod u muže se ohlásí řadou zdravotních potíží, které se často projeví ztrátou chuti na sex, poklesem sexuální aktivity a poruchou erekce. Ta obvykle nevymizí zcela. Je krátká a mnohdy slabší než bývala. Jsme egoisté, a tak si nepřipouštíme, že chyba je v nás. Nehledáme řešení třeba ve zdravém životním stylu. Ten se naopak snažíme změnit v milenčině náručí. Na chvíli se nám třeba díky okouzlení novou, často mladší milenkou, naše sexuální schopnosti vrátí, avšak není to nadlouho. Problém totiž není v okoukané manželce, ale obvykle v našem kardiovaskulárním systému.

Nebojte se experimentovat se sexuálními pomůckami

Pokud jde o sexuální pomůcky, rozhodně jich mají více naše partnerky. Čtyřicítka a výš, to je věk, kdy je dobré začít myslet v této oblasti i na sebe. Nedokonalou erekci nám dokážou zlepšit umělé vagíny neboli pánské masturbátory. Se stálou životní partnerkou to bude příjemné zpestření vztahu. Nemusíte se bát, že to bude vypadat poněkud kontroverzně.

Tip: TOP umělé vagíny pro muže

1. Fleshlight Flight

2. Hot Octopus Pulse

3. Fleshlight STU

4. Fun Factory Cobra

5. Blewit

Erekci vám zas vrátí vakuové pumpy. Dovedou nám nabídnou opět pevnost i chuť na sex. Čeho si při jejich výběru všímat? Síla podtlaku je důležitá, ale nesmíme zapomínat ani na materiál, různé funkce, schopnost regulace podtlaku, samozřejmě na cenu i na to, jestli nás bude zrovna ta která pumpa bavit.

Tip: Nejlepší mužské vakuové pumpy

1. Bathmate hercules

2. BOOM Maxman

3. Boom Master

4. Boom Maximus

5. XL Sucker

Jak si správně vybrat erotické pomůcky?

Staňte se čtenáři recenzního webu Lascivni.cz. 15 redaktorů testuje erotické pomůcky na vlastní kůži, aby nám mohli představit ty nejlepší. Magazín je na trhu již 10 let. Za tuto dobu vznikly stovky recenzí, jež nám zjednodušují jejich výběr. Každá pomůcka je kvalitně popsaná, včetně pro a proti. Na stránkách magazínu najdete 300 aktuálních recenzí na nejžádanější erotické pomůcky. Dokážou vám okořenit vztah, ale rovněž pomoci s nastupujícími sexuálními dysfunkcemi.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist