Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Na dokonalé zahradě mají svůj prostor děti i dospělí

Bydlení ve vlastním domě se zahradou je příjemné a skýtá mnohé výhody, které nám žádný byt nenabídne. Proto si stále více z nás pořizuje rodinné domy v příměstských lokalitách nebo alespoň chaty a chalupy uprostřed přírody.

K domu neodmyslitelně patří zahrada

Hlavni výhodou bydlení ve vlastním domě je zahrada. Její údržba nám sice zabere nějaký čas, ale jen málokdo ho považuje za promarněný. Na zahradě totiž máme dostatek soukromí a prostoru pro nejrůznější aktivity.

Doma a přece v lůně přírody

Máme-li zahradu, kdykoli vykročíme z domu, ocitneme se na trávníku lemovaném stromy, keři nebo rozkvetlými květinovými záhony. Můžeme si tu pěstovat vlastní zeleninu i ovoce a věnovat se řadě kreativních činností. Nebo se jen slunit či relaxovat v příjemném stínu. Nikde si neužijeme četbu oblíbené knihy nebo poslech hudby tak jako na zahradě. Navíc není nad odpolední kávu na terase či grilování s přáteli a rodinou. A večerní sklenka vína na zahradě chutná úplně jinak než v obýváku.

Pro děti je zahrada učiněným rájem

Málokdo si užívá pobyt na zahradě tak jako naši nejmenší. Děti se tu věnují hrám a prožívají nejrůznější dobrodružství. A jelikož pro ně chceme to nejlepší, pořizujeme jim prolézačky, dokonce i celá dětská hřiště a detské domečky. Tím jim poskytujeme prostor pro nejrůznější kreativní činnosti a pohybové aktivity. Na dětském hřišti se dokonale vyřádí a v dětském domečku mají dostatek prostoru a soukromí. Mohou tu uchovávat své hračky i tajné poklady a skrýt se před letním deštěm.

Žádné dětské hřiště se neobejde bez skluzavky

Skluzavky patří k nejoblíbenějším atrakcím našich dětí. Proto by neměly na naší zahradě chybět. Je ovšem třeba vybrat skluzavku, která splňuje normy a je opravdu bezpečná. Na kvalitní skluzavce si děti budou užívat skvělou zábavu nejen samy, ale také s kamarády z okolí.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist