Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

MS v hokeji se blíží. Ještě stále lze vyrazit

Jste hokejovými fanoušky? Pokud ano, rozhodně nemusíte svůj oblíbený sport sledovat doma z gauče, nebo také z baru. Ideální je, když vyrazíte přímo na zápas. Pokud se soustředíte na olympijské hry, je třeba říci, že zde je vzdálenost poměrně velká a ne každý se sem na hokej dostane. Opomíjet však nelze, že se blíží i květnové MS v hokeji. A zde je možnost vyrazit za českým týmem mnohem reálnější. Stačí se podívat na zájezdy a vstupenky na zápasy České hokejové reprezentace. Je tedy na vás, zda si koupíte jenom samotný lístek, nebo budete chtít mít vše organizované a vyrazíte na kompletní zájezd autobusem.

Kde se MS koná?

Důvodem, proč vyrazit, je rozhodně to, že se nemusíte obávat jakkoliv dlouhavého a složitého cestování. V případě organizovaného zájezdu sednete do autobusu a necháte se vysadit doslova až před stadionem. A v jaké zemi? Je to Dánsko. Vás, jako fanouška našeho týmu bude jistě zajímat, že tím městem, kde budeme hrát základní skupinu, je hlavní město Kodaň. I to je důvod, proč na hokej vyrazit.

Čekají nás atraktivní soupeři

Nikdo neví, jak se umístíme ve skupině a tak je často dobré pořídit si už lístky právě na ni. I zde bude na naši reprezentaci čekat několik poměrně zajímavých týmů, které mají ve svém kádru mnoho hvězd. O jaké se jedná? Je to třeba:

  • Rusko
  • Švédsko
  • Švýcarsko

Někoho mohou zaujmout i další zápasy, jako třeba ten s našimi sousedy. Tedy zápas naší reprezentace se Slovenskem.

Ceny nejsou nijak vysoké

Pokud jste hokejovým fanouškem a plánujete cestu, není důvod obávat se ani nijak vysoké ceny. Když jde o kompletní zájezd, který zahrnuje cestu i lístek, může vás takový výlet stát okolo tří tisíc korun. A to rozhodně není nijak přemrštěná cena, hlavně s ohledem na cenu lístků, stejně jako s ohledem na to, kde přesně se utkání hraje a jak daleko je samotná Kodaň.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist