Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Mokré holení našich dědů se vrátilo. Znáte výhody, které klasické holení nabízí?

Holení je rituál, ale věřte, že se vším všudy si jej užijete až ve chvíli, kdy se rozhodnete od holicích strojků a mnohačepelových žiletek vrátit ke klasice. K mokrému holení klasickou žiletkou, nebo dokonce břitvou. Z holení se stane zcela jiný zážitek, který si opět zamilujete.

Muži si běžně stěžují, že je holení obtěžuje a zabírá jim čas. Jenomže problém není v čase, který mu musíme věnovat, ale v tom, že je to vlastně strašná nuda. Stejně tak však musí o sebe denně pečovat ženy. Pleť si všemožně čistí, tonizují, krémují… A slyšeli jste nějakou si stěžovat? Ne, protože ze své péče o pleť mají rituál, jejž milují. Relaxují u něj a baví je. A přesně ten musíte udělat ze svého holení i vy. Pojďte se holit klasicky ­­– na mokro.

Budete potřebovat tradiční výbavu, jakou jste možná viděli u svého dědy. Nesmí vám chybět štětka na holení, strojek na klasickou žiletku (tzv. bagr), odvážné nadchne přímo břitva na holení, nepovinnou je miska na vytvoření pěny a samozřejmě tradiční holicí kosmetika. Její výběr bude záležet na vaší pokožce i preferencích.

Holení na mokro je levné

Naše každodenní údržba obličeje není vůbec levná. Holení moderními žiletkovými strojky jde pěkně do peněz. Obyčejné žiletky jsou přitom několika málo korunovou záležitostí. Na začátku sice budete investovat do štětky a bagru, to je jako investice do designu pro vaši koupelnu. Běžně pak už toho za mokré holení tolik neutratíte.

Mokré holení je též ekologické

Každý, komu záleží na ekologii a snaží se žít se zásadami trvale udržitelného rozvoje, by měl rozhodně preferovat mokré holení. Nejméně ekologickým jsou jednorázové žiletky, avšak ani moderní ruční strojky na holení a žiletkové břity osazené do plastu nejsou zrovna eko friendly. Takže mokrým holením vlastně chráníte přírodu.

Klasické holení jako kočkolap

Úžasný rituál ranního holení si zamilují i vaše partnerky. Je to úchvatný a dnes již nevídaný pohled na muže, který si v ruce, nebo v misce napění mýdlo na holení, nanese si jej na vousy a začne se holit, třeba přímo břitvou. Žádné vrčení holicího strojku, u kterého se neslyšíte. Klasické holení je senzační zážitek, jejž si zamilujete nejen vy.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist