Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Moderní šviháci nosí šle

Ano, na čas vyšly z módy, už jsou však zase zpátky jako móda pro odvážné. Nudná pánská móda je pro burany. Být frajer znamená nebát se obléct odvážně. Třeba si dopřát právě zmíněné šle.

Džíny nám obvykle nepadají. Elastan je nalepí na naše tělo a překvapivě nám slim fit střihy džínsů opticky ubírají na hmotnosti. Horší už je to v obleku. Nosíme sice pásky, avšak pomocnou ruku nám umí dát i pánské kšandy. Nejenže nám podrží padající kalhoty, ale současně nám propůjčí vzhled luxus milujícího elegána. Třeba do půjčeného svatebního obleku je to pomocník „jako když najdeš“. Ne vždy nám totiž přesně sedne jeho velikost.

Buď frajer a obleč si šle

Přiznejme si, móda baví i nás muže. Proč bychom jinak dávali sem tam přednost telefonu, který je sice horší, ale lépe vypadá? A proč bychom se týrali v polobotkách bez ponožek? Jaký je styl, který letí nyní, pokud jde o elegantní pánskou módu? Vsaďte na trojkombinaci: motýlek ze dřeva, pánské šle a crazy ponožky.

Přírodní materiály si spolu rozumí

Kšandy od Galantier sází na český původ materiálu i zlaté české ručičky. Části šlí nejsou z koženky, Vyrábí se z pravé usně. Doladit je můžete dalším přírodním módním doplňkem – motýlkem ze dřeva. A když říkám doladit, tak k dokonalosti. Protože dřevěný motýlek může být barevně dozdoben stejnou barvou jako šle. E-shop Galantier nabízí přímo kombinace sladěných šlí a dřevěného motýlka. Hodí se na svatbu i pro příležitosti, kdy v obleku nechceme být pouze nenápadným „kusem“ v davu.

Být crazy se nosí

Pokračujte ve snaze stát se fashion frajerem. Ke šlím přidejte i crazy vzorované pánské ponožky. Už se netrapte v botách bez ponožek. Barevné ponožky s veselými vzory jsou dnes rozhodně hitem, který nohy bez ponožek zdaleka předčí.

Šle z Čech

U svých šlí Galantier vsadil na domácí původ. Český design, české materiály i česká výroba – to jsou pánské kšandy Galantier. Jsou kvalitní, stylové a praktické. Na jednom místě, v rámci stejného e-shopu, je navíc doladíte s dalšími pánskými fashion doplňky.

 

Zdroj foto: Galantier.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist