Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Moderní kanceláře a komerční prostory v centru Zlína

Hledáte pronájem komerčních ploch a kanceláří v centrální lokalitě Zlína? Pak pro vás máme tip na moderně zrekonstruovanou budovu HOUSE 64, která je architektonicky kompletně laděna do industriálního stylu. K dispozici jsou k pronájmu kancelářské prostory - od malých kanceláří po velké open space prostory a také komerční plochy.

Rozsáhlá rekonstrukce úspěšně odstartovala v roce 2016 a zahrnuje i kompletní zateplení fasády i oken, aby budova odpovídala efektivnímu energetickému využití.

Uspořádání ploch dle potřeb klienta

Vnitřní dispozice budovy HOUSE 64 jsou velmi variabilní. Nabízí prostory v několika patrech, jak v děleném uspořádání, tak i v halovém provedení. Podle nároků klientů jsou zohledňovány individuální potřeby budoucích nájemníků, a tak jsou k dispozici řešení na míru všem firmám. Upraveny byly i společné prostory, aby odpovídaly současným normám a těm nejvyšším požadavkům nájemců i bezpečnostních předpisů. Vyústění všech prostor se nachází v reprezentativní vstupní hale, odkud vedou i moderní výtahy do výškových pater budovy a originální schodiště. V budově HOUSE 64 jsou k dispozici i prostory s výlohami, které jsou ideální na pronájem obchodu. Už teď se prostory postupně zaplňují prestižními nájemci v čele se studiem Elements.

Budova je dokonce e-shop friendly. Lze tady mít kancelář i sklad. Ceny za kanceláře se pohybují od 2 990 Kč měsíčně bez DPH + služby a energie. Částka to je velmi slušná, když uvážíte veškeré výhody, které pobyt v nově rekonstruované budově v perspektivní lokalitě nabízí.

Revitalizace okolních ploch

Revitalizace neminula ani venkovní plochy v okolí budovy, kde bude k dispozici až 150 parkovacích míst, jež jsou určena nájemcům a jejich obchodním klientům. Součástí celého projektu je dobře zakomponované nádvoří, kde nechybí ani kombinace zeleně s funkčními plochami v minimalistickém stylu.

Buďte součástí dokonalého prostoru

Za projektem stojí developerská skupina CREAM, jež se zaměřuje v nemovitostech převážně na nadstandardní služby a v současné době spravuje více než 100 nemovitostí v České republice.

Více informací o prostorech a cenách naleznete na webu projektu: www.house64.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist