Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Moderní bydlení s historií na Praze 5 představuje Jinonický dvůr

Máte-li představu o novém bydlení spíše v luxusnějším stylu, kde zároveň budete mít patřičné soukromí a maximální pohodlí pro poklidný život s rodinou, pak vás jistě osloví nabídka na koupi jednotky v rámci projektu Jinonický dvůr v Praze 5 – Jinonicích.

Pěkné prostředí s dobrou občanskou vybaveností

Proč si vybrat právě některý z luxusních domů na Praze 5? Důvodů se najde celá řada. V první řadě je tento projekt situovaný v příjemném prostředí poklidné městské části. V blízkosti Jinonického dvora se nachází přírodní park Košíře – Motol, ale také oblíbené Prokopské údolí, které je ideální pro procházky s rodinou či přáteli.

Rodinné domy Praha 5 v Jinonickém dvoře zaujmou díky své poloze ty z vás, kteří mají rádi přírodu, ale zároveň chtějí být naplno v kontaktu se světem. Do centra hlavního města to odtud máte pár minut jízdy autem. Vynikající dopravní dostupnost je jednou z hlavních předností, jimiž se projekt luxusních rodinných domů v Jinonickém dvoře může směle pochlubit.

Naprosté soukromí a bezpečí

Rozhodně jde o bydlení, které je díky svému charakteru vhodné především pro rodiny s dětmi. Stavebně je koncipované jako řada rodinných domů se společným podzemním podlažím s garážovými stáními a sklepy, díky němuž budou domy majetkoprávně vedeny jako bytové jednotky. Součástí 7 řadových domů je sousední 3 podlažní objekt se dvěma velkometrážními byty. 

Jako budoucí majitelé zde budete mít pocit soukromí.Celý objekt tvoří uzavřený areál, takže se do něj nedostanou žádné cizí osoby zvenčí, což opět přispívá k vyššímu komfortu obyvatel. 

Vrátím-li se k důvodům, proč zvolit právě projekt Jinonický dvůr – luxusní rodinné domy Praha 5, pak nelze opomenout velkorysé dispozice rodinných domů z 1. etapy. Každý z nich má více než 200 metrů čtverečních užitné plochy a poskytne tak komfortní prostor pro rodinu s dětmi. Nespornou výhodou je dostatek úložných prostor v domě s možností využití dalších skladovacích prostor v podzemním podlaží domu.

Aktuální nabídka

Projekt luxusních rodinných domů vzniká jako součást zámeckého komplexu bývalého Jinonického zámečku, který projde kompletní renovací. V současné době je prodáno 30 % domů, stále tak máte šanci si vybrat nové luxusní bydlení dle vašich představ. Pokud si však nevyberete, nemusíte zoufat, v červnu odstartoval předprodej 2. etapy, která nabízí zámecké bydlení v různých dispozičních řešeních od 1+kk po 5+kk včetně originálních mezonetů i komerční prostory pro kanceláře i obchodní jednotky. Díky četným klenbám, výklenkům a nádherným stropům zde budete mít pocit, jako byste skutečně žili někde na zámku. Přesto jde o moderní bydlení, v němž si vychutnáte veškerý luxus, který je charakteristický pro 21. století. To platí i pro samotné interiéry. Jsou citlivě členěné tak, aby poskytovaly nejen dostatek užitného prostoru, ale i soukromí jednotlivých členů rodiny, pokud je tomu zapotřebí.

Bydlení v Jinonickém dvoře sice není pro každého, ale pokud se však do některého z bytů či domů rozhodnete investovat své peníze, určitě neprohloupíte.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist