Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8121

Mini-jeřáby posouvají představivost v oblasti manipulace břemen za hranice možného

Stejně stabilně jako pavouk s osmi nohami se pohybují mini-jeřáby, které jsou však navíc schopny přenést několikatunové břemeno. A budete se divit, ale stačí jim k tomu na rozdíl od pavouků nohy pouze čtyři. Díky své flexibilní dispozici a podobnosti s pavoučím tělem se jim přezdívá „pavoučí jeřáby“ neboli „Spidercranes“.

Mini-jeřáby jsou všestranná zdvihací zařízení s neomezeným záběrem

Potřebovali byste občas ke své práci Spidermana? Spidercrane ho bez potíží zastoupí a rozhodně nikoho na holičkách nenechá. Mini-jeřáby si elegantně poradí s obtížně řešitelnými úkoly, které by běžné jeřáby nezvládly. Potřebujete pracovat s břemeny v bahnitém terénu a bojíte se, že klasický jeřáb zapadne? Nebo byste rádi vyřešili pro změnu delikátnější úkol v podobě přesunu vitríny v obchodě se sklem, který je navíc vybaven drahou mramorovou podlahou? Chcete bezpečně nainstalovat skleněné tabule na střechu zimní zahrady? Pavoučí jeřáb je řešením pro:

  • majitele stavebních firem,
  • vlastníky a provozovatele prodejen,
  • řemeslníky pracující s tabulovým sklem,
  • stěhovací společnosti,
  • průmyslové podniky zaměřené na výrobu či logistiku
  • a celou řadu dalších.

Svoje uplatnění tito elegáni s nosností od 1 t do 8 t najdou ale i jako efektivní náhrada autojeřábu nebo pásového jeřábu, který předčí výložnou délkou ramene, jež dosahuje až 25 m.

Objevte pomocníka pro stavaře, který projde 80 cm dveřmi

Prakticky všichni uživatelé ocení jak výkon, tak především kompaktnost těchto pomocníků, kteří bez potíží projdou běžnými dveřmi o průměru 80 cm, vejdou se do výtahů a díky hmotnosti 1.150 kg mohou být přepravováni na přívěsu nebo obyčejným sprinterem. Stavařům přijde navíc vhod individuální stavitelnost hydraulických nohou a možnost využití pásového podvozku. Díky zmíněným vlastnostem získáte v tomto typu jeřábu perfektního pomocníka pro práci ve složitém terénu, s nímž je nutno se na stavbách obvykle potýkat. Navíc ho díky nízké hmotnosti můžete ukotvit i na rovné střechy budov, kde pomůže například s instalací zelené střechy nebo úplně obyčejnou opravou.

Nepostradatelný parťák pro průmysl a logistiku s pracovní nosností do 2 tun

Zavřete oči a představte si dobu, v níž lidskou práci kompletně převezmou stroje. Možná je to v současnosti představa veskrze naivní, nicméně čím blíže se k ní nyní dostaneme, tím pravděpodobnější bude v budoucnosti. Proto právě ředitelé výrobních podniků, vedoucí investičních či vývojových oddělení by měli občas popustit uzdu fantazii a zapřemýšlet, jak s pomocí nejmodernější techniky urychlit a zlevnit svůj proces. Mini-jeřáb se svojí štíhlou konstrukcí kombinovanou s nosností 1.720 kg hravě zvládne pracovní úkoly v prostorech pro tyto stroje dosud nepřístupných. Díky tomu je tento stroj přímo určen pro vyžití v průmyslových a řemeslných výrobách. Všechny jeho varianty jsou jednoduše přemístitelné a při troše šikovnosti projdou i 60 cm dveřmi.

Intuitivní a bezpečné ovládání

Pokud jste někdy přišli do styku s běžným jeřábem, jistě si vybavíte bezpečnostní pokyn, který nabádá k nevstupování do pracovního prostoru stroje. U mini-jeřábu je tento požadavek bez okolků splněn, protože řídicí páky, pomocí nichž je možno stroj ovládat, jsou umístěny přímo na jeho těle, ale na opačné straně od manipulačního ramene. Další způsob, jak s ním manipulovat, spočívá ve využití standardního kabelového dálkového ovládání s joystickem umožňujícím citlivé změny polohy. V tomto případě je možné docílit většího odstupu od stroje, který umožní manipulující osobě dostatečný výhled na stroj i břemeno. Přesto musí obsluha disponovat platným jeřábnickým průkazem a dodržovat pravidla bezpečnosti práce.

Buďte vždy krok před konkurencí

Díky snadné manipulovatelnosti stačí jeřáb pro převoz jednoduše naložit do dodávky nebo s ním najet na přívěs a vyrazit na místo určení. Pošlete-li s ním navíc vyškolené specialisty, v jejichž rukou se promění v koncertní nástroj, můžete si být jisti, že vaši operativnost a výhodu nad konkurencí zákazníci velice rádi ocení.

Nechcete-li zatím do nového zařízení investovat, můžete si jej díky cenově výhodnému pronájmu nejprve vyzkoušet, případně vsadit na koupi použitého kusu, která se velmi rychle amortizuje.

Dáváte přednost pronájmu, koupi použitého nebo pořízení nového mini-jeřábu?

Váš názor nás zajímá! Napište nám ho do komentáře!

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist