Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Městské batohy, které vám dodají styl

Urban batohy si získávají své příznivce mezi teenagery i mladými lidmi stále častěji. Jsou to praktické městské batohy, někdy až designérské kousky, které perfektně dotvoří vaši image.

Když je na ulici vidíme, obvykle si myslíme, že jde o designové kousky někde z Německa či ze Spojených států. O to více překvapí, když se podíváte na produkci firmy Bagmaster. Ta vyrábí české batohy, jež bez problémů obstojí i v silné zahraniční konkurenci. A i tu dovedou porazit kvalitou a anatomickou konstrukcí.

Studentské městské batohy

Vedle sortimentu školních batohů a aktovek vyrábí Bagmaster rovněž městské batohy. Zažil se pro ně též název urban batohy. Oblíbili si je jak studenti vyšších tříd základních škol, tak především studenti středních a vysokých škol. Batohy se snaží přizpůsobit potřebám studentů, kteří už obvykle do školy pravidelně nosí notebook a jinou elektroniku, ale současně i další školní pomůcky nebo učebnice.

Například model Bagmaster Master 9A je dvoukomorový s další přední kapsou na zip. Hravě a bezpečně ukryje notebook i tablet. Má polstrovaný zádový systém s odvětráváním, který umožňuje pohodlné nošení batohu i ve chvíli, kdy je více zatížený. Polstrované jsou i popruhy a držadlo. Zajímavostí batohu je „tajná“ zadní kapsa na doklady a cennosti. Praktickou zas je boční kapsa na láhev.

Stylové kousky pro milovníky designu

Unikátní design nabízí především stylové batohy Erasmus 9 A, Quantum 9 A, Banny 9 A a Linder 9 A nebo B. Primárně jde o jednokomorové studentské batohy, které si ale lidé rádi pořizují i jako batoh do zaměstnání. Nezkazí ani image „kravaťáka“, právě naopak. Jde o designově propracované batohy s mnoha vychytávkami. Například s chytře vymyšleným organizérem, nebo se separační kapsou v komoře batohu.

Batohy Bagmaster

Urban batohy Bagmaster jsou skvělé batohy s odvětrávacím systémem a ergonomickým tvarováním popruhů. Navíc nabízí možnost rovnoměrného rozložení obsahu. Mají zdravotní posudek a dostanete na ně záruku až 3 roky.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist