Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Mercedes-Benz: Nový vzhled vysokovýkonné třídy G

„Nový AMG G 63 přináší do segmentu skutečných terénních vozů to, co označujeme jako ‚Driving Performance‘, a to v netušené podobě. Vzhledem ke kultovnímu postavení, které G 63 zaujímá u našich zákazníků a fanoušků, je pro nás důležité navázat na původní charakter. S motorem V8 4,0 litru Biturbo a nesmírnou jízdní dynamikou, agilitou v kombinaci s terénními vlastnostmi dosáhlo toto vozidlo po technické stránce nové dimenze,“ říká Tobias Moers, předseda představenstva společnosti Mercedes-AMG GmbH.

S novým modelem Mercedes-AMG G 63 prožívá třída G v podání značky Mercedes-AMG největší změnu ve své historii – a zůstává přitom věrná svým osvědčeným ctnostem. G 63 umocňuje své výjimečné postavení mezi vysokovýkonnými terénními vozy výkonným pohonem, nově vyvinutým podvozkem AMG RIDE CONTROL, specifickými jízdními režimy AMG a novým interiérem s širokoúhlým panelem přístrojů, dodávaným na přání. Základ jízdních výkonů v typickém stylu značky AMG na silnici i mimo zpevněné cesty tvoří motor V8 4,0 litru přeplňovaný dvěma turbodmychadly o výkonu 430 kW (585 k), pohon všech kol s důrazem na zadní nápravu (40:60), doplněný třemi uzávěrkami diferenciálů, extrémně rychle řadící 9stupňová samočinná převodovka, nezávislé zavěšení předních kol na dvojicích příčných ramen a adaptivní tlumiče.

Nová interpretace nezaměnitelného designu vytváří silný charakter a přináší nové impulzy specifickou maskou chladiče AMG, rozšířenými podběhy kol, markantními bočními koncovkami výfukové soustavy a koly s průměrem ráfku až 22 palců.

Motor AMG V8 4,0 litru Biturbo nahrazuje nyní i v modelu G 63 dosavadní motor V8 5,5 litru Biturbo. V tomto případě poskytuje nejvyšší výkon 430 kW (585 k) a maximální točivý moment 850 N.m. Tato hodnota je k dispozici v širokém rozsahu otáček od 2500 do 3500 min-1, a zprostředkovává tak pocit naprosté suverenity. Sprint z klidu na 100 km/h je otázkou 4,5 sekundy. Dynamické akceleraci učiní přítrž až elektronický omezovač rychlosti při 220 km/h, s paketem AMG Driver‘s Package zasahuje omezovač při 240 km/h.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist