Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Máte mužské problémy? Nebojte se lékaře

Muži mají velmi často jedno společné. Pokud mají problém, který se týká intimních partií, obvykle o tom nejenom mlčí, ale také se bojí navštívit lékaře. A to hlavně z pocitu studu. Přitom je to právě renomovaný urolog, který dokáže mužům pomoci a který dokáže také zkvalitnit jejich život. Proč je vhodné ho navštívit? Zde je výčet několika hlavních důvodů.

Vazektomie

Jedná se o lékařský postup, který je v poslední době velmi oblíbený. Během něho se přeruší semenovody, čímž se muž stává neplodným. Bezbolestná vazektomie, která navíc trvá jenom chvíli, je celkem vyhledávaným zákrokem. Důvody pro ni mohou být celkem různorodé. Mezi ten hlavní patří fakt, že po vykonání vazektomie klesne možnost otěhotnění partnerky během styku na nulovou pravděpodobnost. Lze si tak užívat sexu bez nutnosti užívat antikoncepci.

Obřízka

I toto je celkem známý a rozhodně i celkem často vykonávaný zákrok. Důvody mohou být různé, a když se na ně podíváme blíže, tak obřízka penisu je postupována hlavně z trojice konkrétních důvodů. O jaké se konkrétně jedná? Podle statistik jde o:

  • Zdravotní důvody
  • Hygienické důvody
  • Náboženské důvody

Zákrok je poměrně rychlý a celkem jednoduchý. Je prováděný ambulantně a obvykle netrvá déle, než jenom několik desítek minut.

Léčba zdravotních problé

Těch může být opravdu celá škála. Když se podíváme na ty nejznámější, tak se může jednat například o různé záněty, a to hlavně ven spojení s močovou trubicí. Dále nelze zapomínat ani na problémy s prostatou, které v poslední době trápí stále větší počet mužů. Opomíjet ale nelze ani problémy s erekcí, které se u mužů dostavují ve stále dřívějším věku. Toto všechno je konkrétní výčet nejznámějších problémů, pro které je vhodné navštívit urologa. A to proto, že právě on je lékařem, u kterého se není třeba stydět, a právě on je lékařem, který dokáže pomoci.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist