Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Manipulační technika: Přínosy pro současný průmysl

Současný průmysl zaznamenává veliký posun. Automatizace, robotizace a další velmi přínosné systémy ženou toto odvětví vpřed doslova raketovým tempem. Výrobní a skladové haly se postupně mění na pracoviště budoucnosti. Už dávno jsou pryč temné kouty a špinavé prostředí. A slovo skladník kvůli tomu zmizelo ze slovníku „urážlivých“ označení. Čistota, kvalitní osvětlení a veškeré pracovní procesy přesně naplánované do posledního detailu, aby byl využit nejen čas, ale také kompletní prostor. Lidská síla se nahrazuje především na místech složitých a nebezpečných úkonů, kde je zbytečné vytěžovat lidi. Ti jsou pak dosazováni na kvalifikovanější místa, která jsou prospěšnější a důležitější pro chod výroby i skladů.

Nenahraditelnost manipulační techniky

Pomocníci, bez kterých se neobejde žádný současný průmysl ani skladové hospodářství. Tento stav odráží manipulační technika a zdvihací zařízení, bez kterých si už dávno nedokážeme představit dobře fungující výrobny, sklady či malé dílny. I zde jde vývoj velmi kupředu, a tak se vyplatí nahrazení těchto zařízení moderními stroji, jež se za léta jejich výroby proměnily v dokonalé pomocníky.

Usnadnění veškerých činností díky technice

Právě díky modernizaci – zvláště zdvihacích zařízení a manipulační techniky – se výroba posouvá kupředu a ulehčuje práci na spoustě míst. Tím se šetří nejen čas, ale také výrobní náklady. Za zmínku stojí stroje, díky kterým je dnes těžká práce takřka „brnkačka“. A to od těch jednodušších, jako jsou ruční kladkostroje, až po ty náročnější, jako jsou například mostové a portálové jeřáby nebo permanentní magnety. Jejich přínos je pro výrobu a skladové haly doslova nepostradatelný, a asi si jen těžko někdo dokáže představit současnost bez jejich využití.

Pro kvalitní techniku se obracejte na profesionály

Stejně jako u ostatní techniky, i zde platí, že chcete-li mít kvalitní a bezproblémový výrobek, musíte se obracet na profesionály s letitými zkušenostmi. V tomto případě i s dobrým servisem a odpovídající certifikací, jež je nezbytnou součástí dle daných bezpečnostních předpisů.

Přesně takovým profesionálem je firma BAZALA zdvihací zařízení s.r.o. Za zmínku stojí i jejich reference na dodané mostové jeřáby.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist