Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou

Z Olympijských her v brazilském Riu se přesunula Klára Spilková zpět do Evropy a rovnou na charitativní golfový turnaj Lymfom Help Golf Tour, který sama zaštiťuje.

Turnaj se konal poslední den prázdnin 31. 8. na hřišti Golf Mladá Boleslav. Účastníci tour tak měli příležitost se Kláry osobně zeptat na její dojmy z Olympijských her a udělat si s českou reprezentantkou i památeční fotku.

A jak se jí hrálo po brazilském hřišti v Mladé Boleslavi?

„Je to úplně něco jiného,“ smála se Klára takovému porovnání, „i když vlastně horko tu dnes bylo podobné jako v Riu, jen se tady  neopalovali na sluníčku aligátoři a opice se neprocházeli kolem. J Rio byl opravdu velký zážitek, Mladá Boleslav je ale na druhou stranu srdcovou záležitostí. Odehrála jsem tady spousty turnajů a vždycky se sem ráda vracím, o to víc, když je to ve spojitosti s Lymfom Help Golf Tour.“

Klára je do projektu se spolkem Lymfom Help zapojena už 6. rokem a dokonce se i sama zapsala na seznam dárců kostní dřeně. Je vidět, že se snaží pomáhat potřebným, a není v tom sama. Velké poděkování patří i partnerům tour a všem účastníkům, díky kterým se Lymfom Help Golf Tour může uskutečňovat a díky kterým se pak financují edukativní kurzy, víkendové pobyty a publikace určené lidem trpícím zhoubnými lymfatickými nádory.

Kromě nich podporuje tuto charitativní akci i matka příroda! Mnoho hráčů dnes poukázalo právě na fakt, že v posledních 2 letech a 9 turnajích se pokaždé vydařilo počasí na výbornou! J Organizátoři z Bestalent to prostě umí domluvit!

Příští a zároveň závěrečný turnaj tohoto roku se bude konat dne 22. 9. v Golf Clubu Mstětice a zváni jsou všichni, kdo milují golf a rádi pomáhají ostatním.

Výsledky tour naleznete zde:

www.lymfomhelpgolftour.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist